Bayern – Stuttgart 2:0 (kon.) | Dortmund – Freiburg 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hertha – Mainz 1:3 (kon.) | Paderborn – Kolín nad Rýnom 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 4:1 (kon.)
Bayern Mníchov
2:0 (1:0)
VfB Stuttgart
Sobota 13.09.2014, 15:30 • Allianz-Aréna • Nemecká Bundesliga

Domáci boli počas takmer celého duelu lepším a aktívnejším tímom, čo dokázali v každom polčase ptvrdiť vsieteným gólom. V prvom polčase sa strelecky presadil Mario Götze, v závere toho druhého mieril rpesne Frank Ribéry. Bayern si tak pripsuje očakávané a zaslúžené tri body po domácej výhre v pomere 2:0.

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok víkendu. (17:36:20)

90+3

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty, ale v úvode nadstaveného času sme boli svedkami faulu na domáceho hráča, po ktorom dostáva žlté napomenutie Filip Kostič.

90
    Hrá sa posledná minúta zápasu a stretnutie sa za už rozhodnutého stavu len dohráva.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 71 000 divákov.

87
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Robert Lewandowski, prichádza Claudio Pizarro.
    Frank RIBÉRY - 2:0

85
    Bayern dal gól!
    Striedajúci FRANK RIBÉRY posiela svojím presným zásahom v závere zápasu Bayern do dvojgólového vedenia potom, čo zúžitkoval Lewandowskeho pas a z ostrého uhla poslal loptu do hosťujúcej siete.

83
    Po dlhšej odmlke sa dostali do útoku aj hostia, ale ich nepresná kombinácia končí len v náručí domáceho Neuera.

81
    Striedanie v tíme VfB Stuttgart: z ihriska odchádza Moritz Leitner, prichádza Alexandru Maxim.

80
    Videli sme nepresný center Alabu a krátko potom to David Aklaba skúsil sám, ale svojou strelou gólmana hostí neohrozil. Medzitým strieľal na Ulreicha aj domáci kapitán, Lahm, ale ani jemu sa vedenie Bayernu zvýšiť nepodarilo.

77
    Ribéryho pas bol myslený dobre, ale nenašiel nikoho zo spoluhráčov a k lopte sa dostal Stuttgart. Akciu hostí sa pokúšal zastaviž Boateng, ale počínal si nedovolene a tak mu bol pískaný faul. Pir lopte teda zostávajú hostia.

75
    Bayern takmer viedol už o dva góly, ale Xabi Alonso namieril svoju prudkú strelu len do brvna. K odrazenej lopte sa dostal kanonier Lewandowski a ten ju pre zmenu napálil do tyčky Ulreichovej brány.

73
    Opäť to boli hostia, kto sa dostal k strele na bránu, ale Neuer, rovnako ako pri pokuse Kostiča, zasahovať nemusel, pretože Werer domácu svätyňu minul.

71
    Po dlhšej dobe, počas ktorej kombinoval Bayern v oblasti stredového kruhu, sa dostali dopredu hostia. Ich akciu zakočnoval striedajúci Kostič, ale presne nenamieril.

69
    Striedanie v tíme VfB Stuttgart: z ihriska odchádza Christian Gentner, prichádza Carlos Gruezo.

68
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Mario Götze, prichádza Frank Ribéry.

66
    Do brejku sa rútil autor jediného gólu stretnutia, Mario Götze, ale jeho snaha bola zbytočná, pretože bol v ofsajde.