Střídání v týmu Josko Ried: ze hřiště odchází Froschl, kterého nahradí Moschl.

Střídání v týmu Ried: ze hřiště odchází Verletzung, kterého nahradí Walch.

62
    Trauner uvidí žlutou kartu za faul.

56
    Austria právě vstřelila branku!
    OMER DAMARI si skvěle naběhl na dobrou přihrávku a střelou na bližší tyč posílá svůj tým do dvougólového vedení.

54
    Střídání v týmu Vídeň: ze hřiště odchází Ramsebner, kterého nahradí Rotpuller.

51
    Thomas Burghuber fauloval, a domácí tak budou rozehrávat standardní situaci.

46
    Střídání v týmu Ried: ze hřiště odchází Perstaller, kterého nahradí Clemens.

46
    Střídání v týmu Austria Vídeň: Ze hřiště odchází Royer, kterého nahradí De Paula.

46

První poločas je za námi. Zatím můžeme sledovat poměrně vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Domácí šli již ve 14. minutě do vedení zásluhou Omara Damariho, ale v 36. minutě se o vyrovnávací gól postaral Denis Thomalla. Stav zápasu, tak byl 1:1.Tento stav, však netrval dlouho, jelikož domácí ihned po rozehrávce vstřelili gól. Stav zápasu k první půli je tak 2:1!

45+2

39
    Mader se dopustil útočného faulu, a hosté tak budou rozehrávat přímý kop.

37
    Tak to je neskutečné. Hned po rozehrávce Damari našel naběhnutého DANIELA ROYERA, jenž pohotovou střelou k tyči, posílá domácí zpět do vedení. 2:1!!

36
    Ried právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Lainer našel skvělou přihrávkou ve vápně DENISE THOMALLU, jenž míč nasměřoval k levé tyči. Lindner byl bez šance. Stav utkání je tak 1:1.

34
    Damari vyslal Meilingera do zajímavé šance, ale vše bylo přerušeno zvednutým praporkem pomezního rozhodčího – ofsajd.