Lierse – Anderlecht 2:2 (kon.) | Waregem – Waasland-Beveren 1:4 (kon.) | Mechelen – Westerlo 5:2 (kon.)
Cercle Brugge – Charleroi 1:0 (kon.) | Liége – Oostende 3:5 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:4 (1:1)
Waasland-Beveren
cz Sobota 13.09.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Po vyrovnaném prvním poločase, kdy byl výsledek vyrovnaný se druhý poločas změnil v kanonádu. Hosté vstřelili tři branky a díky tomu vítězí 4:1. Přeji Vám příjemný zbytek večera a budu se těšit u dalších přenosů. (21:55:34)

90+3

90+2
    Volný přímý kop na domácí střele rozehrál Troisi, ale jen do rukou hostujícího brankáře.

90+1
    Poslední střídání zápasu nyní ze strany taktických. Odchází Sawaneh na jeho místo přijde Edmond.

90
    Jedna z posledních šancí zápasu končí zblokovanou střelou Sylly.

89
    O výsledku je v těchto chvílích rozhodnuto. Zápas se již jen dohrává.

87
    Střídání hostujícího celku odchází střelec jedné z branek Baldé a na poslední minuty přichází D´Ulivo.

85
    Znovu se do šance dostává domácí Sylla, ale i protentokrát tato šance vyznívá do ztracena.

83
    Hostující celek drží míč na svých kopačkách a kontroluje vývoj utkání.

81
    Skúlason posílá nadějnou střelu, která končí vedle pravé tyče hostující brány.

79
    Tohle začíná být pro domácí tým beznadějný. Sice se snaží, ale i další střela Troisiho končí vedle brány.

78
    Rohový kop pro hosty.

76
    Poprvé střídají hosté. Dohráno má Addy a na jeho místo přichází Čale.

75
    Přímý volný kop zahrává Jørgensen. Ale jeho střela končí vedle levé tyče.

74
    Zulte se stále snaží. Bohužel bezúčelně.

72
    Troisi po dlouhé době trefuje hostující branku, ale Coosemans nemá s jeho projektilem žádný problém.

71
    Po rohovém kopu Mariče bude odkopávat od branky domácí brankář Bossut.

70
    Dvacet minut do konce zápasu a domácí prohrávají o tři branky. Nyní sice tlačí, ale nedokáží se protlačit k nějaké nebezpečné střele.

68
    Domácí naposledy střídají na hřiště přichází Overtoom, který nahrazuje Messoudiho.

66
    Domácím fanouškům se průběh zápasu očividně nelíbí a na svůj celek začínají pískat.