Pardubice – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Třinec – Znojmo 2:2 (kon.) | Vlašim – Opava 2:0 (kon.)
Sigma Olomouc – Ústí n. L. 5:0 (kon.) | Táborsko – Most 3:0 (kon.) | Zlín – Sokolov 3:0 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (0:0)
MFK Frýdek-Místek
cz Sobota 13.09.2014, 10:15 • Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Druhá půle přinesla také zajímavý otevřený fotbal, ve kterém se nakonec prosadili domácí po brance Martina Haška mladšího. V závěru sice soupeř kousal, ale domácí již druhou výhru v sezóně ubránili a připsali si tak do tabulky 10 bodů a zatím bez prohry.
    Hezký zbytek víkendu z Pardubic. (12:10:54)

90+3

90+2
    Matúš naštěstí poslal míč slabě do náruče Frydrycha!

90+2
    V nastavení trestný kop pro hosty z ideální pozice!

90
    Přímý kop pro hosty posílá do vápna gólman Mihalek, domácí se na dvakrát ubránili.

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    O míč ale nakonec přišli a rozehrávají hosté.

89
    Pardubičtí jsou konečně chvíli na polovině hostů.

88
    Hosté stále v útoku, domácí nyní jen odkopávají míče...

86
    Za minutu po dalším centru z pravé útočné strany trefil Mozol hlavou tyč domácí branky!

85
    Hned vzápětí ale Bederka při pokusu o odkop trefil Matúše, který mířil po zemi těsně vedle domácí branky.

84
    Moravané podnikli rychlý brejk, ale obranná dvojice Bederka – Vencl míč odvrátila.

84
    Kudrnův centr ale prolétl až do zámezí a hosté vhazují.

83
    Rohový kop vybojoval Jarosz.

82
    Rohový kop hosté ubránili.

81
    Po příhře Jeřábka napřáhl z dálky Kudrna a Mihalek s námahou konečky prstů vytlačil míč na roh.

80
    Poslední střídání u domácích, když Adama Fouska nahrazuje Filip Jarosz.

79
    Po rohu pálil z dálky tvrdě Zapalač, ale domácí obránci střelu zblokovali opět na roh. Po jeho rozehrání je míč v rukavicích Frydrycha.

78
    Rohový kop pro hosty.

76
    Za nesportovní gesto viděl žlutou kartu hostující Petr Zapalač.

Lukáš Ouředník

Góly: 55. Hašek

Karty:   70. Bederka (PCE) – 70. Matúš (FRM), 76. Zapalač (FRM)

FK Pardubice: Frydrych – V. Kakrda, Vencl, Bederka, Vondra – Hašek, Kudrna, Jeřábek, Fousek (80. Jarosz) – Fusek (66. Nečas), Fikejz (45.+1 Klátil).
    Náhradníci: Čihař – Řezníček, Prokopec, Nečas, Jarosz, Záviška, Klátil

MFK Frýdek-Místek: Mihalek – Uvíra, Žídek, Literák, Švrček (71. Ďurica) – Talián, Vašenda, Mozol, Zapalač – Halaška (56. Milunovič), Matúš.
    Náhradníci: Prepsl – Coufal, Ilko, Ďurica, Silveira, Milunovič

Rozhodca: Berka – Hrabovský, Mokrusch