CSKA Moskva – Arsenal Tula 2:1 (kon.) | Lok. Moskva – Saransk 1:1 (kon.) | Zenit – FK Dinamo Moskva 3:2 (kon.)
Rostov – Kazaň 1:2 (kon.)
CSKA Moskva
2:1 (1:0)
PFK Arsenal Tula
cz Sobota 13.09.2014, 11:30 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Ruská Premier Liga

Dnešní zápas přinesl zajímavý průběh. Po prvním poločase, kdy mělo navrch domácí CSKA se průběh utkání otočil a ve druhém poločase se do šancí dostávali i hosté z Tuly. Zápas však i přes snahu hostů vyhrávají domácí, kteří zápas zvládli spíše psychicky a dokázali dvakrát prolomit blok hostů. (13:24:17)

90+2

90+2
    Poslední šance hostujícího týmu byla neúspěšná.

90+2
    Taktické střídání domácích. Odchází Milanov a Přichází Jefremov.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty.

89
    Domácí fanoušci vyhlíží tři body pro svůj tým, protože do konce zápasu už moc času nezbývá.

88
    Poslední střídání hostujícího týmu odchází Ljach, který po ošetření míří rovnou do kabin a nahrazuje ho Bazanov.

87
    K exekuci se staví Milanov, ale jeho pěkný obstřel končí na horní tyčce branky Arsenalu Tula. Tohle byla další velká šance domácích.

86
    Ljach předvádí faul na hranici pokutového území a CSKA má přímý kop v nebezpečné vzdálenosti.

84
    Po faulu Ignaševiče zahrává Tula přímý volný kop , který obrana domácích odvrací.

82
    Doumbia se dostává do další velké šance po dlouhém centru za obranu, který posílá Jeromenko, ale k pořádnému zakončení se útočník domácích nedostává.

80
    Trenér domácích reaguje na výsledek stažením Tošiče a přichází spíše defenzivnější Wernbloom.
    Roman JERJOMENKO - 2:1

78
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ROMAN JERJOMENKO, který uklízí do brány nádherný centrovaný míč od Birbase Natcha. Filimonov byl tentokrát bez šance.

76
    Centrovaný míč do pokutového území hostů, který sbírá Filimonov. Akce však vypadala nadějně.

73
    Ljach předvádí individuální akci středem hřiště, ale jeho šikovné prohození přes obránce je dlouhé a končí až u brankáře Akinfejeva.

72
    Zblokovaná střela CSKA, když se do míče opřel Doumbia, ale branku z toho domácí nevytěžili.

70
    CSKA předvádí nepřesný centr z pravé strany, proto bude odkopávat brankář Filimonov od vlastní branky.

69
    Znovu útočí Tula, ale nemůže se propracovat k vážnější šanci.

67
    Oproti prvnímu poločasu, kdy jsme sledovali většinou jen útoky domácích je teď situace odlišná a sledujeme zápas nahoru a dolů.