Rennes – Paríž 1:1 (kon.) | Bastia – Lens 1:1 (kon.) | Montpellier – Lorient 1:0 (kon.)
Nice – Metz 1:0 (kon.) | Remeš – Toulouse 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Caen 1:0 (kon.)
HSC Montpellier
1:0 (1:0)
FC Lorient
cz Sobota 13.09.2014, 20:00Ligue 1 Uber Eats

Máme za sebou zápas pátého kola francouzské Ligue 1. Z vítězství se nakonec radují domácí, kteří si tak připisují 3 body do tabulky. Připomeňme si, že jediným úspěšným střelcem byl Koné, avšak trefil špatnou branku. Ode mě je to vše, děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek soboty. (21:55:36)

90+4

90+3
    Gassama se prodíral do vápna po pravé straně, rozhodčí mu ale při tomto průniku odpískal faul, je pravděpodobně rozhodnuto.

90+2
    Druhá minuta ze čtyř už je také za námi, tlak hostů sice sílí, už je ale asi pozdě. Domácí jsou zaparkovaní před vlastní brankou, průchod je takřka nemožný.

90+1
    Na stadionu Montpellier už běží první minuta nastavení, domácí chytře drží míč ve své moci, navíc na polovině hostů.
    Tiéné a jeho střela mimo tři tyče.

90
    Mohlo být rozhodnuto! Camarr z levé strany našel v rychlém brejku před brankou úplně volného Tiéného, ten měl dostatek času a prostoru, neuvěřitelným způsobem ale bránu minul.

89
    PO dalším velmi tvrdém, skoro až likvidačním zákroku rozhodčí píská alespoň obyčejnou standardní situaci pro hosty.

88
    Lavigne byl ostře atakován kopačkou soupeře, rozhodčí ale zůstává v klidu a nejen že neuděluje žlutou kartu, on vůbec nepíská faul.

87
    Hosté mají jednu u posledních možností na vyrovnání, aktuálně mají míč v držení a snaží se s ním prodrat až před Jourdrena, to se jim ale zatím nedaří.

86
    Na hřišti se přitvrzuje a rozhodčí musí hráče krotit. Laťku trestů dnes nechal poměrně nízko, chtěl povolit tvrdší zákroky a urychlit hru, začíná se mu to ale vyjímat z rukou.

85
    Bérigaud ukořistil v obraně balon a vyvezl ho po pravé straně až do vápna soupeře, tam o něj ale vlastní hloupostí přišel.

83
    Utkání se pomalu chýlí ke konci a domácí stále vedou o jednu jedinou branku. Situace z posledních minut ale nenapovídá nic o tom, že by se skóre měli měnit alespoň na jedné straně.

81
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Anthony Mounier, přichází Víctor Montaño.

80
    Žlutou kartu dostává Raffidine Abdullah (FC Lorient).

79
    Domácí se drali do rychlého brejku a nebýt jedné chyby, tak mohli zakončovat v přečíslení tří proti jednomu. Avšak Lasne nezpracoval trošku skákavou přihrávku a bylo po akci.

78
    Žlutou kartu dostává Jonas Martin (Montpellier HSC).

76
    Jeannot se protáhl skrze celou domácí obranu a vzal zakončení na sebe, jeho střela se ale mezi tři tyče nevešla.

74
    Nováček na hřišti mohl přidat druhou branku domácího celku. Lasne našel centrem Camaru, ten byl ale ve velkém úhlu, a branku tak o kousek minul.