Bayern – Stuttgart 2:0 (kon.) | Dortmund – Freiburg 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hertha – Mainz 1:3 (kon.) | Paderborn – Kolín nad Rýnom 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 4:1 (kon.)
SC Paderborn 07
0:0 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnom
Sobota 13.09.2014, 15:30 • Benteler Arena • Nemecká Bundesliga

V súboji dvoch tohtosezónnych nováčikov sa teda zrodila bezgólová remíza a oba celky tak majú na svojom konte po troch zápasoch zhodne po 5 bodov, s čím určite panuje v oboch táboroch spokojnosť. Dnešný duel priniesol viacero šancí, je však škoda, že ani jedna zo striel si nenašla cestu do siete a tak diváci čakali na gól márne.

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť. (17:32:29)

90+2

90+2
    V závere stretnutia sú pri lopte hostia, ktorí kontrolujú hru, ale kombinujú až príliš ďaleko od súperovej brány.

90
    Stretnutie sa dohráva v opatrnom tempe, ani jeden z tímov už nechce prehrať. Práve prebieha posledná minúta druhého polčasu, ku ktorému sa ndstavujú dve minúty.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 14 993 divákov.

87
    Striedanie v tíme SC Paderborn 07: z ihriska odchádza Daniel Brückner, prichádza Thomas Bertels.

87
    Kvôli zraneniu odstúpil pred necelými dvoma minútami zo zápasu hosťujúci Vogt a z tých istých dôvodov musí teraz nútene striedať Brückner.

86
    Striedanie v tíme 1. FC Köln: z ihriska odchádza Kevin Vogt, prichádza Yannik Gerhardt.

85
    Aj v závere stretnutia nastali technické problémy, ktoré na chvíľu prerušili prenos. Ospravedlňujem sa a pripomínam, že do konca zápasu ostáva necelých 5 minút a zatia nič nenasvedčuje tomu, že by sa na bezgólovom stave malo niečo zmeniť.

80
    Tvrdým obranným zákrokom sa vo vlastnom vápne prezentoval hosťujúci Dominic Maroh, ale rozhodca jeho sklz neposúdil ako faul. Vstúpili smke do poslednej desaťminútovky dnešného duelu a na úvodný gól ešte stále len čakáme.

78
    Striedanie v tíme SC Paderborn 07: z ihriska odchádza Elias Kachunga, prichádza Marvin Ducksch.

77
    Striedanie v tíme 1. FC Köln: z ihriska odchádza Anthony Ujah, prichádza Juja Osako.

76
    Vidlei sme rohový kop Kolína, po ktorom hostia dostali Paderborn pod tlak, ale jeden z domácich bekov celú situáciu vyriešil a zažehnal nebezpečenstvo razantným odkopom od vlastnej brány.

74
    Ospravedlňujem sa za menší technický výpadok, zápas pokračuje za nezmeneného stavu 0:0.

73
    Striedanie v tíme SC Paderborn 07: z ihriska odchádza Lukas Rupp, prichádza Idir Ouali.

67
    V ofenzívnej kombinácii sú domáci, ale hrá sa príliš ďaleko od Hornovej svätyne.

65
    Čoraz aktívnejší hostia dostávajú domácich pod tlak, ale do vyloženej šance sa dlho dostať nevdeli. Zmeniť to mohol center na Peszka, ten si však počínal nedovolene a po jeho útočnom faule sa k lopte dostane Paderborn.