Lierse – Anderlecht 2:2 (kon.) | Waregem – Waasland-Beveren 1:4 (kon.) | Mechelen – Westerlo 5:2 (kon.)
Cercle Brugge – Charleroi 1:0 (kon.) | Liége – Oostende 3:5 (kon.)
Lierse SK
2:2 (1:0)
R.S.C. Anderlecht
cz Sobota 13.09.2014, 18:00 • Herman Vanderpoortenstadion • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě z toho zápasu vše. Na shledanou u dalšího onlajnu. (20:00:29)

Bláznivý druhý poločas je za námi a domácí se po vyrovnávacím gólu v 93. minutě radují se svými fanoušky, jako kdyby slavili vítězství. Anderlecht měl ve druhém poločase jasnou převahu a konečný výsledek pro něj musí být zklamáním.

90+4
    Pierre-Yves NGAWA - 2:2

90+3
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Lierse ve třetí nastavené minutě vyrovnává! Na Velliosův centr na zadní tyč si vyskočil PIERRE-YVES NGAWA, který přesnou hlavičkou posílá míč za záda Prota.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Nebezpečný centr nakonec přizvedl Proto špičkami prstů, čímž dostal míč mimo nebezpečí.

88
    Rohový kop nyní uvidíme i na druhé straně, kde jeden z hostů tečoval střelu mimo bránu.

87
    Suárez (AND) přihrával nebezpečně do vápna, kde míč odkopl jeden z obránců na rohový kop.

85
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Losada, přichází Tahiri.
    Zoro CYRIAC - 1:2

83
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Tentokrát už je to vedoucí gól pro hosty! Po Defourově přihrávce se do zakončení dostal ZORO CYRIAC, jehož pokus Berezutskij nedokázal zneškodnit.

81
    Z rohového kopu hosté sice nezahrozili, stále však mají velkou herní převahu.

80
    Další zákrok Berezovského, který vyrazil nepříjemný skákavý pokus zpoza vápna. Rohový kop pro Anderlecht.

78
    V další obrovské šanci se tentokrát objevil hostující Suárez, který se ve vápně opřel hlavou do centrovaného míče, ale Berezovskij skvělým zákrokem balón vyrazil mimo bránu.

77
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Mitrović, přichází Cyriac.
    Neuznaný gól Acheamponga

76
    Druhý neuznaný gól Anderlechtu! Acheampong dokázal z dorážky překonat Berezovského, kterému míč proletěl mezi nohama, ale podle pomezního rozhodčího se jednalo o ofsajdovou situaci.