Amsterdam – Heracles 2:1 (kon.) | Twente – GA Eagles 2:1 (kon.) | Alkmaar – Heerenveen 0:1 (kon.)
Feyenoord – Willem II 1:2 (kon.) | Zwolle – Eindhoven 3:1 (kon.)
Ajax Amsterdam
2:1 (2:0)
Heracles Almelo
cz Sobota 13.09.2014, 18:30 • Amsterdam Aréna, kapacita: 51 628 diváků • Holandská Eredivisie

Toto je ode mne vše, zase někdy při sledování onlajnu z nizozemské nejvyšší soutěže na počtenou. (20:29:53)

Ajax udržel dvoubrankové vedení, které získal v prvním poločase. Almelo dokázalo v závěru utkání pouze snížit, a to když se prosadil Weghorst.

90+4

90+3
    V závěru utkání je potrestán žlutým kartónkem Duarte.

90+1
    Střela Veldmata končí úplně mimo.

90
    Rozhodčí Liesveld nastaví nad rámec hrací doby ještě 4 minuty.

89
    Almelo po snižující brance přidalo a snaží se o vstřelení i druhého gólu.
    Wouter WEGHORST - 2:1

86
    Heracles právě vstřelil branku!
    A je to tady! Hlavičkou se prosazuje WOUTER WEGHORST. Možná nás čeká ještě napínavý závěr dnešního zápasu.

85
    V posledních minutách mají míč více na kopačkách hosté, kteří se snaží o vstřelení kontaktní branky.

82
    Milik dostal od spoluhráčů pas za obranu Almela, ale bohužel si nepohlídal ofsajdovou hranici, tudíž akce neměla dlouhého trvání.

81
    Z trávníku odchází Pelupessy. Na něj vbíhá Sibum.

80
    Serero si narazil míč s Milikem, běžel mezi dvojící obránců, ale ve finální fázi nedokázal dobře zakončit, a tak má míč ve své moci brankář Telgenkamp.

77
    Dalším hráčem, kterého chytají křeče je hostující Pelupessy.

74
    Klassena už začali chytat křeče, a tak ho domácí trenér stahuje ze hry. Místo něj přichází Duarte.

74
    Pro dnešek dohrál Tannane. Jeho pozici zaujme Navrátil.

74
    Jediný dnešní střele Arkadiusz Milik fauloval a vidí od sudího žlutou kartu. Je tedy prvním napomínaným hráčem utkání.

70
    Střídají i hosté. Hřiště opouští Bruns, místo něho přichází Bel Hassani.

68
    Engberink se ve vzdušném souboji srazil hlavou s Klassenem. Obránce hostů je mírně otřesen a ošetřován přímo na hrací ploše.