Dubnica – Šaľa 4:1 (kon.) | Skalica – Nové Mesto n/V 3:0 (kon.) | L. Mikuláš – Poprad 4:1 (kon.)
Dolný Kubín – Moldava 2:4 (kon.) | Prešov – MFK Zvolen 0:2 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 1:1 (kon.)
Žilina B – Šamorín 2:1 (kon.) | Nitra – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.) | Michalovce – Lok. Košice 3:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
4:1 (1:0)
FK Poprad
Sobota 13.09.2014, 15:30 • MFK Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

Domáci hráči vyhrávajú 4:1 v derby nad Popradom. Hoci hostia v úvode druhého polčasu vyrovnali vďaka Kubusovi, potom loptu zo svojej siete vyťahoval už len brankár Popradu.

Najskôr v 77. minúte Kurák premenil pokutový kop, keď bol faulovaný kapitánom hostí. Svoj druhý gól v zápase vsietil Lišivka v 86. minúte. Víťazstvo spečatil v závere striedajúci Kucharčík.

Pre hostí je vysoká prehra krutá. (17:21:16)

90+2

90
    V samom závere strela Pastvu mieri nad bránku.

90
    Po rohu hlavičkuje Kucharčík do brankára Popradu!

90
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

89
    Po centri Čekana DUŠAN KUCHARČÍK zvyšuje. Lopta z jeho hlavy sa dokotúľala do bránky.

86
    IVAN LIŠIVKA strieľa svoj druhý gól v zápase. Po centri z priameho kopu sa na päťke dostal k lopte a strelou nekompromisne zakončil.