Dubnica – Šaľa 4:1 (kon.) | Skalica – Nové Mesto n/V 3:0 (kon.) | L. Mikuláš – Poprad 4:1 (kon.)
Dolný Kubín – Moldava 2:4 (kon.) | Prešov – MFK Zvolen 0:2 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 1:1 (kon.)
Žilina B – Šamorín 2:1 (kon.) | Nitra – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.) | Michalovce – Lok. Košice 3:0 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
3:0 (2:0)
FC Lokomotíva Košice
Sobota 13.09.2014, 17:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

Michalovce rozhodli o svojej výhre v závere prvého polčasu. Skórovali dva góly a to Košičanov položilo. Michalovce boli jasne lepším súperom. Dnešná výhra je zaslúžená. Košičania si nedokázali vytvoriť potrebný tlak na skórovanie a tak sa poberajú domov bez bodu. Aj vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:24:07)

90+1

90+1
    Počas nadstaveného času sa nič dôležité nestalo a je tu koniec dnešného stretnutia.

90
    Nadstavený čas v druhom polčase je jedna minúta.

89
    Loptu na parkovisko poslal Regáli, Volej mu nevyšiel podľa predstáv.

88
    Posledné dve minúty stretnutia. Michalovce v pohode dohrávajú.

87
    Počas zápasu sa veľa nenarobil, no teraz predviedol parádny zákrok domáci brankár Matúš Kira! Z piatich metrov vystrelil peknú strelu do pravej strany Labun. Domáci gólman, ale nenechá pustiť ani jeden gól!

86
    Aj dnešný zápas sprevádzali svojim povzbudzovaním fanúšici z fanklubu Ultras GS-52.

85
    Ani táto akcia neskončila gólom v sieti Kiru.Košice sa stále pokúšajú dať aspoň jeden gól a zkrášliť dnešný stav.

84
    Košice získali priamy kop po faule Podhorina.

83
    Strelou z tridsiatich metrov sa prezentoval Kuruc. Kirovi strela nenarobila žiadne problémy a bezpečne ju zachytil do svojho náručia.

82
    Pekný, rýchly protiútok predviedli domáci hráči na čele s Regálim. Ten pekne nahral za obranu Gamkrelidzemu, ktorý si ale loptu nešťastne posunul a loptu zachytil Giertl.

81
    Pekné kľučky cez dvoch hráčov predviedol Cmarko. Prehnal to ale s tretím hráčom, ktorý mu loptu prebral.

80
    Je tu posledná desaťminútovka. Stretnutie sa už dobrých pár minút dohráva. Michalovce si už dokážu bez problémov ustrážiť dnešné víťazstvo.

79
    Dnešné stretnutie sleduje 1048 divákov.

78
    Gamkrelidze sa prezentoval peknou hlavičkou. Smerovala nad hornú tyč.

76
    Michalovčania si už skúšajú všelijaké signály. Vďaka jednému sa dostal ku strele Calvo. Na svoju strelu zo 76.minúty nebude dlho spomínať.

75
    Na 4:0 mohol dať Dominik Kunca, ten si pekne obhodil Giertla. Dostal sa za neho, no bol v príliš ťažkom uhle a loptu napálil len do bočnej siete. Prázdna brána tak zostala prázdnou.