CSKA Moskva – Arsenal Tula 2:1 (kon.) | Lok. Moskva – Saransk 1:1 (kon.) | Zenit – FK Dinamo Moskva 3:2 (kon.)
Rostov – Kazaň 1:2 (kon.)
FK Rostov
1:2 (1:2)
FC Rubin Kazaň
cz Sobota 13.09.2014, 19:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Ruská Premier Liga

Rozhodčí Bezborodov ukončil dnešní zápas, ve kterém FK Rostov nestačil na FC Rubin Kazaň a podlehl jí 1:2. Všechny 3 góly padly v první polovině zápasu. Skóre otevřel v 9. minutě Grigorjev a v 11. minutě vyrovnal na 1:1 Portnjagin. Hosté byli aktivnější a dostávali se do šancí, no a ve 37. minutě šli do vedení, když se přesně trefil Kanunnikov. Druhý poločas už tolik zajímavý nebyl a branka v něm nepadla. Nicméně Kazaň si vítězství zasloužila a za 3 body je velmi ráda. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (20:56:54)

90+6

90+5
    Domácí tým je u míče a pohybuje se s ním na útočné polovině. Nicméně teď přišla nepřesná přihrávka a balon skončil v zámezí.

90+3
    Dohráno má Eduardo, kterého na poslední minutky vystřídal Sorokin.

90+1
    Rostov zahrával rohový kop, ale hosté se ubránili a centrovaný balon odhlavičkovali do bezpečí. Domácí fotbalisté to zkouší znovu.

90+1
    Bucharov dostal přihrávku do velkého vápna, kde si připravil míč na střelu a poté vypálil, avšak brankář Ryžikov zasáhl výtečně a nebezpečnou střelu zneškodnil.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

90
    Do zajímavé šance se dostal také domácí tým, ale před brankou jeden z fotbalistů netrefil balon, a připravil se tak možná i o gól.

89
    Hosté teď vystihli soupeřovu rozehrávku a vyrazili do protiútoku, na jehož konci byla střela Azmouna, ale ten branku těsně minul.

88
    Zápas už se spíše jen dohrává a probíhá mezi pokutovými územími.

87
    Kanunnikov se znovu ocitl v šanci a opět pálil velmi nepřesně. Rozehrávat bude brankář Pletikosa.

86
    Kanunnikov si na pravém křídle dovedl balon do vápna, odkud také vystřelil, ale jeho pokus ke vzdálenější tyči byl velmi nepřesný.

84
    Do pokutového území si naběhl Byung-Soo, který se snažil trefit míč hlavou, ale brankář Ryžikov byl u balonu dříve a lapil ho do rukavic. Ve vzdušném souboji si Byung-Soo pomohl faulem, a tak sudí musel hru přerušit.

83
    V posledních minutách je Rostov aktivní, ale cestu k soupeřově brance si hledá velmi složitě, protože Rubin Kazaň se brání velmi pozorně. Hosté by v závěrečných minutách velmi neradi přišli o 3 body.

82
    Do zakončení se dostal také Grigorjev, ale jeho pokus byl nepřesný a branku minul.

81
    Kalačev se snažil vyrovnat na 2:2, ale jeho pokus byl zablokován protihráčem, a tak se stav skóre nemění.

81
    Georgiev fauloval a rozhodčí ho potrestal žlutou kartou.

79
    Kazaň vyrazila do rychlého brejku, na jehož konci byl Eduardo a jeho prudká střela, avšak Pletikosa byl pozorný a připsal si sedmý úspěšný zákrok.

78
    Domácí tým dostal výhodu standardní situace, ale z volného přímého kopu nic nevytěžil. Hosté se ubránili a centrovaný balon odvrátili do bezpečí.

78
    Georgiev se po ošeštření vrátil na zelený pažit.

Lucie Rapantová

Góly: 9. Grigorjev (Kalačev) – 11. Portnjagin (Karadeniz), 37. Kanunnikov (Portnjagin)

Karty:   75. Djakov (RTV) – 7. Karadeniz (RKZ), 70. Azmoun (RKZ), 81. Georgiev (RKZ)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 6:5.
    FK Rostov: Pletikosa (C) – Goreux, Djakov, Xulu, Milić (46. Bordačev) – Gaţcan, Torbinskij – Kalačev, Poloz (71. Byung-Soo), Doumbia (46. Bucharov) – Grigorjev.
    Náhradníci: Džanajev – Abazov, Bordačev, Chkhapelia, Trošečkin, Byung-Soo, Bucharov.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Kambolov (76. Djadjun), S. Kvěrkvelija, Navas, Nabiullin – Ozdojev, Georgiev, Kanunnikov, Karadeniz (C), Eduardo (90+3. Sorokin) – Portnjagin (66. Azmoun).
    Náhradníci: Filcov – Burlak, Getigežev, Ustinov, Djadjun, Kisljak, Děvič, Azmoun, Sorokin.

Rozhodca: Bezborodov – Goluběv, Petrosjan