Amsterdam – Heracles 2:1 (kon.) | Twente – GA Eagles 2:1 (kon.) | Alkmaar – Heerenveen 0:1 (kon.)
Feyenoord – Willem II 1:2 (kon.) | Zwolle – Eindhoven 3:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
1:2 (0:2)
Willem II Tilburg
cz Sobota 13.09.2014, 20:45 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • Holandská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:41:07)

Je dobojováno! Domácí dnes prohrávají s ligovým nováčkem 1:2 a svůj kalich hořkosti si tak v úvodu sezóny musí vypít opravdu až do dna! Hosté se radují ze tří bodů, které jim zajistily góly v první části zápasu, ve druhém poločase již jako by na hřišti nebyli a domácí mohli několikrát i vyrovnat, ale jejich snaha vždy končila neúspěchem, s vyjímkou hlavičky Kazim-Richardse, který v 75. minutě snížil na konečných 1:2 z pohledu Feyenoordu.

90+5

90+5
    Sudí stále nechávají hrát, nyní hosté vhazují aut na polovině Feyenoordu.

90+4
    Poslední vteřiny dnešního zápasu, zoufalá snaha Feyenoordu, domácí nakopávají míče do vápna soupeře, ale je to spíše takové na náhodu.

90+3
    Domácí rozehrávali volný kop, ale míč šel pouze do rukavic gólmana Lamprou a na druhé straně zkusil efektní oblouček unikající Armenteros, ale přestřeluje branku.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jordens Peters (Willem II Tilburg) za faul hlavou v hlavičkovém souboji s Kazim-Richardsem.

90+2
    Ve druhé půli "neviditelný" Armenteros nedokázal odcentrovat z pravého křídla a ztrácí míč, musí se bleskově vracet na svou polovinu.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, čas tak domácí na vyrovnání ještě mají.

89
    Toornstra pálí zpoza vápna, nebezpečná situace pro Tilburg, míč nakonec končí těsně vedle branky!

89
    Autové vhazování pro Feyenoord, byť se hosté domáhají předchozího odpískání faulu na Brabera.

88
    Míč znovu ve středu hřiště, hosté urputně brání senzační vedení.

86
    Immers vybojoval míč ve středu hřiště, domácí se přesouvají na polovinu soupeře.

85
    Další nákop do vápna Tilburgu, tam zkouší hlavičkovat nejprve Toornstra a poté i Immers, ale míč získávají hosté.

84
    Pas na Manua, ten ale fauluje, sudí píská faul, míč pro Tilburg.

82
    Tlak Feyenoordu je místy doslova drtivý, hosté jen těžko odolávají, jejich náskok se nyní otřásá v základech!

81
    Manu se dokázal prokličkovat do zakončení, jeho střelu z levé strany Lamprou parádním zákrokem vyráží mimo.

80
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Dijks, přichází Heerkens.
    Colin Kazim-Richards a jeho efektní "nůžky"

78
    A mohlo být ještě veseleji pro domácí, Colin Kazim-Richards se po přihrávce Kongola, z pravé strany, dostává do zakončení, zkusil to efektními nůžkami, ale branku jen těsně míjí!