Lierse – Anderlecht 2:2 (kon.) | Waregem – Waasland-Beveren 1:4 (kon.) | Mechelen – Westerlo 5:2 (kon.)
Cercle Brugge – Charleroi 1:0 (kon.) | Liége – Oostende 3:5 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
1:0 (1:0)
Sporting Charleroi
cz Sobota 13.09.2014, 20:00 • Jan Breydelstadion • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. (21:58:55)

Rozhodčí ukončil zápas a Cercle Brugge se může radovat! Jediný gól zápasu, který vstřelil v 16. minutě po rohovém kopu Dussenne, rozhodl o tom, že domácí získávají v tomto zápase tři body, díky nimž přeskakují v tabulce svého dnešního soupeře a spolu s ním několik dalších týmů.

90+4

90+4
    A nakonec vybojovali přímý kop, který rozehráli nakrátko a nadále šetří čas.

90+4
    Domácí šetří čas s míčem u rohového praporku.

90+3
    Fauré (CHL) potáhl míč do vápna a z pravé strany přihrával před bránu, kde na míč nedosáhl nikdo z jeho spoluhráčů!

90+1
    Utkání už dospělo do nastaveného času a u míče jsou v tuto chvíli hráči domácího týmu.

89
    Na druhé straně předvedl zbytečný útočný faul Fauré, což se v tuto chvíli hostům vůbec nehodí.
    Buyl trefuje tyč hostující brány

87
    Při rychlé útočné akci domácích dostal na pravou stranu přihrávku Buyl, který obstřeloval padajícího brankáře a trefil tyč hostující brány!

85
    Hostující Ndongala se pokusil zaútočit středem hřiště, ale domácí obránci mu nedali prostor a o míč ho připravili.

84
    Domácí zatím nepouštějí hosty do závěrečného tlaku a snaží se držet míč dál od své brány.

83
    Na pravé straně dokázal do vápna odcentrovat domácí Buyl, ale míč skončil v náručí brankáře hostujícího Sportingu.

82
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Bačelić-Grgić, přichází Valcke.

80
    Zápas se přesouvá do poslední desetiminutovky a Charleroi se začíná rychle krátit čas na vyrovnání.

78
    Nyní se hosté zničehonic ocitli v šanci! Centrovaný míč sklepával jeden z domácích obránců nejistým zákrokem hrudí směrem k brankáři, čehož málem využili hosté. Nakonec se obráncům Cercle podařilo míč odkopnout na rohový kop.

76
    Domácí jsou nadále aktivnějším týmem a nyní si vybojovali rohový kop. Buyl před jeho zahrání vybízí domácí fanoušky k většímu povzbuzování a reakce na sebe nenechává dlouho čekat.

75
    Cercle se dostávalo po pravé straně do zajímavé příležitosti, ale veškerou snahu zmařil zdvižený praporek pomezního sudího.

73
    Na druhé straně zahráli domácí standardku chytře nakrátko, načež využili volného prostoru k postupnému útoku, ale finální přihrávka před bránu se nevydařila tak, jak bylo potřeba.

72
    Přímý kop hostujícího týmu si vzal na starosti Sağlık, jehož centr pouze neškodně prolétl vápnem až do zámezí.

70
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Geraerts, přichází Ndongala.

70
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Rossini, přichází Fauré.

68
    Buyl (CHL) se ve vápně ocitl s míčem zády k bráně a postupně na sebe dokázal navázat dokonce čtyři hráče Charleroi, ale následně nedokázal z tohoto sevření přihrát na volného spoluhráče.

67
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Smolders, přichází Van Acker.

65
    V posledních minutách začínají mít navrch opět domácí, kteří drží míč a nyní dvakrát v rychlém sledu nebezpečně přihrávali před hostující bránu.

63
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Tainmont, přichází Coulibaly.

61
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází N'Diaye, přichází Van Roose.

59
    Žlutou kartu dostává D'Haene (Cercle Brugge KSV).

58
    Hosté jsou nadále aktivní a nebezpečnými míči do vápna se snaží vytvořit vyrovnávací akci.

56
    K dlouhému nakopnutému míči se dostal hostující Rossini, jehož první pokus Werner vyrazil do strany, kam si Rossini došel pro dorážku, ale i tentokrát dokázal Werner zasáhnout a míč vyrazit na rohový kop!

55
    Kabananga (CRB) přihrál na hranici vápna Buylovi, který vypálil nad hostující bránu.

54
    Hosté se dostávali do slibné šance po levé straně, ale jejich snahu zmařil odpískaný ofsajd.

53
    Domácí Cornelis schytal v souboji úder do hlavy a musel být ošetřen. Nyní se však již hlásí o návrat do hry.

52
    Domácí o sobě dali nyní po delší době vědět, když se do protiútoku vydal Kabananga, který zkusil vypálit přes obránce, ale jeho rána prolétla jen vedle vzdálenější tyče.

51
    Hosté jsou zatím ve druhém poločase viditelně aktivnější a do šancí se snaží dostat hlavně centrovanými balóny do pokutového území Cercle.
    Tainmont přestřeluje domácí bránu

49
    Tainmont (CHL) se vyhnul protihráčově skluzu a následně vypálil zpoza vápna, ale jeho pokus prolétl nad břevnem domácí brány.

47
    Centrovaný míč se snesl přímo do náruče brankáře Wernera.

47
    Nebezpečný centr do domácího pokutového území přizvedl jeden z obránců na rohový kop.

46

První poločas je za námi. Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a zaslouženě se v 16. minutě ujali vedení, ale utkání poté ztratilo tempo a postupem času se ke slovu začali dostávat hosté, kteří se dostali do dvou dobrých šancí, z nichž však Kitambala ani jednu neproměnil a po prvním poločase tak Cercle Brugge vede na Charleroi 1:0. Druhý poločas začne přibližně ve 21:05.

45+1

45
    Rozhodčí se rozhodl nastavit jednu minutu.

44
    Charleroi se rohový kop příliš nepovedl a u míče jsou domácí.

43
    Po přetaženém centru na zadní tyč odklidil raději domácí obránce míč na rohový kop.

41
    Nepřesný centr teď ukončuje útočnou snahu hráčů Charleroi.

40
    Hosté se dostávají v posledních minutách více do hry a míč se teď ocitá více na polovině domácích.

38
    Po faulu ve středu hřiště dostává první žlutou kartu domácí Ismaïla N'Diaye.
    Kitambala trefuje tyč domácí brány

36
    Další velká šance hostů! Kitambala se ve vápně opřel do letícího balónu a trefil tyč domácí brány!
    Domácí brankář vychytal Kitambalu ve vyložené šanci

33
    Domácí obránce přizvedl ve vlastním vápně míč na zadní tyč, kde stál hostující Kitambala, který se zničehonic objevil v gólové šanci, ale brankář Werner jeho střelu vytěsnil mimo tři tyče!
    Bačelić-Grgić pálí vedle vzdálenější tyče

31
    Po přihrávce z levé strany se do míče opřel z první Bačelić-Grgić (CRB) jehož přízemní rána prolétla vedle vzdálenější tyče hostující brány.

29
    Obrovské množství nepřesností teď oběma týmům znemožňuje vypracovat si nebezpečnou útočnou akci.

27
    Hosté se dostali s míčem za půlku, ale následně jim byl odpískán útočný faul.

25
    Pro centrovaný míč si ve vápně došel hostující brankář Penneteau.

22
    Hra se teď hodně uklidnila a míč se pohybuje takřka výhradně ve středu hřiště.

20
    Hosté se zatím moc do hry nedostávají a i po první inkasované brance se stále spíše brání.
    Hostující obránce blokuje nebezpečný hlavičkový pokus

18
    Další velká příležitost domácích! Nebezpečnou hlavičku zblokoval jeden z obránců na rohový kop!
    Noë DUSSENNE - 1:0

16
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Míč se z rohového kopu snesl na hlavu jednoho z domácích hráčů, který ho poslal před bránu, kde se dobře zorientoval NOË DUSSENNE, který se opřel do balónu a rozvlnil síť za Penneteauem.

15
    Další rohový kop pro domácí tým.
    Penneteau vyráží střelu Kabanangy

13
    Kabananga (CRB) se rozhodl vypálit zpoza vápna a jeho přízemní střelu musel brankář Penneteau vyrazit na rohový kop.

12
    Hned po jeho exekuci však rozhodčí píská útočný faul a míč připadá domácím.

11
    Hosté získávají po faulu na N'Gangu přímý kop v blízkosti domácího vápna.

8
    Kabananga (CRB) hledal spoluhráče ve vápně, ale jeho z obránců jeho přihrávku zastihl a odkopl míč do zámezí.

6
    Nebezpečná akce domácích, kteří vyslali z levé strany přihrávku do vápna, kde se však k míči nikdo z hráčů v zelených dresech nedostal.

4
    Po rohovém kopu se před vápnem opřel do míče Bačelić-Grgić (CRB), ale jeho rána byla zblokovaná.

3
    Domácí si vybojovali rohový kop.

1
    Domácí nastupují do zápasu v zelených dresech, hosté hrají v růžové.

1

Cercle Brugge KSV: Werner – Buysse, Wils, Dussenne, Cornelis – N'Diaye, Smolders, Bačelić-Grgić – Buyl, D'Haene – Kabananga
    Náhradníci: Van Damme, Bourdin, Maertens, De Bie, Dewaele, Valcke, Verkinder, De Kegel, Van Acker

Sporting Charleroi: Penneteau – N'Ganga, Dewaest, Javi Martos, Marinos – Geraerts, Marcq, Sağlık, Tainmont – Rossini, Kitambala
    Náhradníci: Mandanda, Galvez-Lopez, Coulibaly, Kebano, Diandy, Ndongala, Willems, Fauré

Rozhodčí: F. Geldhof.

Zdravím všechny fotbalové příznivce! Sedmé kolo belgické fotbalové soutěže přinese souboj čtrnáctého Cercle Bruggy s devátým Charleroi. I přes rozdíl v umístění od sebe před tímto zápasem dělí oba celky jeden jediný bod a v případě vítězství domácí svého soupeře přeskočí. Cercle zatím v tomto ročníku trápí špatná střelecká produktivita, jelikož v úvodních šesti zápasech vstřelilo pouhé tři branky. Hostující Charleroi má za sebou dvě vítězná utkání, díky nimž se odrazilo ode dna tabulky. Přidají dnes hosté třetí výhru v řadě?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.