Lierse – Anderlecht 2:2 (kon.) | Waregem – Waasland-Beveren 1:4 (kon.) | Mechelen – Westerlo 5:2 (kon.)
Cercle Brugge – Charleroi 1:0 (kon.) | Liége – Oostende 3:5 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:4 (1:1)
Waasland-Beveren
cz Sobota 13.09.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Po vyrovnaném prvním poločase, kdy byl výsledek vyrovnaný se druhý poločas změnil v kanonádu. Hosté vstřelili tři branky a díky tomu vítězí 4:1. Přeji Vám příjemný zbytek večera a budu se těšit u dalších přenosů. (21:55:34)

90+3

90+2
    Volný přímý kop na domácí střele rozehrál Troisi, ale jen do rukou hostujícího brankáře.

90+1
    Poslední střídání zápasu nyní ze strany taktických. Odchází Sawaneh na jeho místo přijde Edmond.

90
    Jedna z posledních šancí zápasu končí zblokovanou střelou Sylly.

89
    O výsledku je v těchto chvílích rozhodnuto. Zápas se již jen dohrává.

87
    Střídání hostujícího celku odchází střelec jedné z branek Baldé a na poslední minuty přichází D´Ulivo.

85
    Znovu se do šance dostává domácí Sylla, ale i protentokrát tato šance vyznívá do ztracena.

83
    Hostující celek drží míč na svých kopačkách a kontroluje vývoj utkání.

81
    Skúlason posílá nadějnou střelu, která končí vedle pravé tyče hostující brány.

79
    Tohle začíná být pro domácí tým beznadějný. Sice se snaží, ale i další střela Troisiho končí vedle brány.

78
    Rohový kop pro hosty.

76
    Poprvé střídají hosté. Dohráno má Addy a na jeho místo přichází Čale.

75
    Přímý volný kop zahrává Jørgensen. Ale jeho střela končí vedle levé tyče.

74
    Zulte se stále snaží. Bohužel bezúčelně.

72
    Troisi po dlouhé době trefuje hostující branku, ale Coosemans nemá s jeho projektilem žádný problém.

71
    Po rohovém kopu Mariče bude odkopávat od branky domácí brankář Bossut.

70
    Dvacet minut do konce zápasu a domácí prohrávají o tři branky. Nyní sice tlačí, ale nedokáží se protlačit k nějaké nebezpečné střele.

68
    Domácí naposledy střídají na hřiště přichází Overtoom, který nahrazuje Messoudiho.

66
    Domácím fanouškům se průběh zápasu očividně nelíbí a na svůj celek začínají pískat.

64
    Waasland právě vstřelil branku! Domácí tým je nyní ve velkém útlumu. a prohrává již o 3 branky. Autorem čtvrtého gólu je Vukušič.

56
    Dvojí střídání odešel Bongonda, přišel Aneke.

56
    Domácí střídají. Odchází střelec branky Plet a přichází Sylla.

55
    Další žlutou kartu v zápase dostává domácí Troisi.

54
    Skúlason se dostává do zakončení, ale jeho střela je nepřesná.

52
    Zulte se nyní snaží ze všech sil dostat zpátky do zápasu, ale i přes velký tlak stále prohrává 1:2.

50
    Po faulu na protihráče dostává žlutou kartu Marič.

49
    Waregem právě vstřelil branku!
    Autorem branky je AMIDO BALDÉ.

47
    Do druhého poločasu vstupují lépe hosté, kteří se dokonce dostávájí k nepřesné střele.

46

V prvním poločase jsme viděli po jedné brance na každé straně. Uvidíme co nám přinese druhý poločas.

45+1

45
    A další rohový kop pro domácí, který se snaží vrátit si vedení na svojí stranu.

44
    Rohový kop zahrávají domácí.

42
    Autorem branky je ROBSON, který se trefuje hlavou po rohovém kopu.

40
    Nepřesnou střelou se prezentují hostující hráči.

38
    Waasland se po inkasované brance snaží co nejvíce útočit, ale evidentně jsou zaskočeni.

36
    Autorem branky je PLET. Jediný hrotový útočník právě využil přihrávky od svých spoluhráčů a s přehledem zakončuje.

34
    Zblokovaná střela Bongondy končí vedle pravé tyče.

33
    Po offsidu domácích rozehrávájí hosté z vlastní poloviny hřiště.

32
    Teď se nepřesnou střelou prezentuje útočník domácího týmu Plet.

30
    Waasland zahrává rohový kop.

29
    Do šance se dostává hostující Vukušič, ale jeho střela končí nad brankou.

28
    Ve Waregemu se zatím hraje celkem pohledné utkání, když se oba týmy snaží útočit. Zatím však většina akcí končí nepřesnou či zblokovanou střelou

26
    nepřesnou střelu si do statistik zapisuje i hráč domácích jménem Troisi.

25
    Další nepřesnou střelu v podání Waaslandu předvádí Baldé.

24
    Waasland-Beveren drží míč na svých kopačkách a snaží se předvést postupný útok středem hřiště.

21
    Rozehrávku přímého kopu si bere na starost hostující Hubert, ale jeho krátká rozehrávka nebezpečí pro domácí neznamená.

20
    Waregem své soupeře přikoval na vlastní polovinu, ale to je tak vše co se jim podařilo.

18
    Do útočné akce se dostává hostující Baldé, ale ani tentokrát nedokázal úspěšně zakončit.

16
    Domácí se snaží přebírat aktivitu v zápase. Nyní centruje Skúlason, ale Bongonda netrefuje bránu. Rozehrávat bude Coosemans.

14
    Nyní se do útočné akce dostávají domácí, ale obrana hostujícího týmu tento útok zastavuje.

13
    Volný přímý kop pro hostující tým, končí střelou vedle brány.

11
    Hosté zatím drží míč na svých kopačkách delší dobu, ale nic nebezpečného z této převahy nic nevymysleli.

9
    Z této nadějné šance hosté vytěžili pouze střelu na bránu, kterou likviduje domácí brankář.

8
    Waasland-Beveren se dostává na útočnou polovinu a bude zahrávat volný přímý kop.

7
    Nebezpečný útok domácího celku končí pouze zblokovanou střelou po které následuje rohový kop.

6
    Domácí tým se dostává do další šance, ale Coosemans jejich střelu s přehledem zachytává.

5
    Z rohového kopu domácí nic nevytěžili a Waasland bude odkopávat od vlastní brány.

4
    Zulte je zatím v dnešním utkání nebezpečnější. Nyní budou domácí zahrávat rohový kop.

1

Zápas začíná ve 20:00

Beveren před pauzou vyhrál v domácím zápase nad týmem Lierse 2:0. Bohužel pro hosty toto byla zatím jediná výhra v letošní sezóně, protože do minulého kola dvakrát remizovali a třikrát prohráli. Nejlepším střelcem týmu je Mijuško Bojović, který se však o tento „titul“ dělí s více spoluhráči.

Zulte Waregem
    Zulte v posledních zápasech před reprezentační přestávkou dvakrát remizovalo a v tabulce drží dvanáctou příčku za jednu výhru, tři remízy a dvě porážky. Nejlepším střelcem týmu je Idrissa Sylla se čtyřmi brankami

Pěkná sobotní večer. Dalším dnešním zápasem je souboj mezi domácím Waregenem a hosty z Beverenu. Waregem je na tom zatím po prvních 6ti kolech o bod lépe než hosté, a proto se dnes dají považovat za favority.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.