Austria – Ried 3:1 (kon.) | Sturm Graz – Admira Wacker Mödling 0:2 (kon.)
3:1 (2:1)
SV Ried
cz Sobota 13.09.2014, 18:30 • Generali Arena • Rakúska Bundesliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Vítejte u našeho on-line přenosu! V rámci dalšího kola rakouské Bundesligy na sebe narazí celky FK Austria Vídeň a SSV Josko Ried. Úvodní výkop je na Generali Arena, tedy domovském stánku Vídně, naplánován na 18:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!

Domácí celek se po sedmy odehraných zápasech nachází na posledním místě, což rozhodně není dobrý vstup do nové sezony. Z celkových sedmy zápasů nedokázali hráči Vídně ani jednou vyhrát. Jejich aktuální forma je 5 remíz a dvě prohry. Hosté na tom nejsou o moc lépe, ti se nachází o jednu příčku výše, tudíž na místě devátým. Hráči Riedu, však ze sedmy zápasů dokázali alespoň jednou odvést tři body narozdíl od svého soupeře. Je ale možné, že po dnešním zápase bude umístění v tabulce naopak.

Vzájemné zápasy

Ried – Austria Vídeň 2:2
    Austria Vídeň – Ried 1:1
    Ried – Austria Vídeň 1:1
    Austria Vídeň – Ried 3:3
    Ried – Austria Vídeň 1:3

FK Austria Vídeň: Damari, Grunwald, Holland, Larsen, Lindner, Mader, Meilinger, Ramsebner, Royer, Sikov, Suttner
    Náhradníci: De Paula, Hadzikic, Kamara, Kienast, Koch, Leitgeb, Rotpuller

SV Josko Ried: Gebauer – Burghuber, Elsneg, Froschl, Janeczek, Lainer, Perstaller, Reifeltshammer, Thomalla, Trauner, Ziegl
    Náhradníci: Hobarth, Kragl Krizevac, Moschl, Schneider, Vastic, Walch.

1

4
    Bernhard Janeczek fauloval, a domácí tak budou rozehrávat standardní situaci.

7
    Domácí jsou zatím aktivnější, ale obrana hostů jejich průniky v klidu kryje.

8
    Thomas Burghuber fauloval Larsena na pravém křídle a může být rád, že nevidí žlutou kartu.

11
    Thomas Froschl uvidí žlutou kartu za nevybíravý faul na soupeře.

13
    James Holland se provinil proti pravidlům a po právu uvidí žlutou kartu.

14
    Austria právě vstřelila branku!
    A máme tu první gól utkání. OMER DAMARI obdržel výbornou přihrávku od Suttnera, potáhl si míč na střed a vypálil. Jeho dělovka skončila pod pravým výkem soupeřovy branky. Krásný gól!

15
    Burghuber se mohl řiti sám na golmana, ale pomezní rozhodčí signalizuje ofsajd!

19
    Royer zkusil vypálit z těžkého úhlu a podle toho také jeho střela vypadala. Gebauer nemusel zasahovat.

20
    Damari je dnes opravdu aktivní. Tentokrát dostal skvělou přihrávku, ale rozhodčí signalizuje ofsajd. Nutno podotknout, že to bylo velice těsné.

25
    Melinger se dopustil faulu, a hosté tak budou rozehrávat přímý kop.

28
    Larsen našel skvělým pasem Damariho, jenž ihned z pokutového území vypálil, jeho střela však byla na poslední chvíli zablokována obranou hostů. Následovat tak bude rohový kop.

34
    Damari vyslal Meilingera do zajímavé šance, ale vše bylo přerušeno zvednutým praporkem pomezního rozhodčího – ofsajd.

36
    Ried právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Lainer našel skvělou přihrávkou ve vápně DENISE THOMALLU, jenž míč nasměřoval k levé tyči. Lindner byl bez šance. Stav utkání je tak 1:1.

37
    Tak to je neskutečné. Hned po rozehrávce Damari našel naběhnutého DANIELA ROYERA, jenž pohotovou střelou k tyči, posílá domácí zpět do vedení. 2:1!!

39
    Mader se dopustil útočného faulu, a hosté tak budou rozehrávat přímý kop.

45+2

První poločas je za námi. Zatím můžeme sledovat poměrně vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Domácí šli již ve 14. minutě do vedení zásluhou Omara Damariho, ale v 36. minutě se o vyrovnávací gól postaral Denis Thomalla. Stav zápasu, tak byl 1:1.Tento stav, však netrval dlouho, jelikož domácí ihned po rozehrávce vstřelili gól. Stav zápasu k první půli je tak 2:1!

46

46
    Střídání v týmu Austria Vídeň: Ze hřiště odchází Royer, kterého nahradí De Paula.

46
    Střídání v týmu Ried: ze hřiště odchází Perstaller, kterého nahradí Clemens.

51
    Thomas Burghuber fauloval, a domácí tak budou rozehrávat standardní situaci.

54
    Střídání v týmu Vídeň: ze hřiště odchází Ramsebner, kterého nahradí Rotpuller.

56
    OMER DAMARI si skvěle naběhl na dobrou přihrávku a střelou na bližší tyč posílá svůj tým do dvougólového vedení.