Rennes – Paríž 0:2 (kon.) | Nancy – Troyes 1:0 (kon.) | Sochaux – Ajaccio 0:0 (kon.)
Montpellier – Valenciennes 3:1 (kon.) | Bastia – Brest 4:0 (kon.) | Toulouse – Nice 3:4 (kon.)
SC Bastia
4:0 (1:0)
Stade Brestois 29
cz Sobota 06.04.2013, 20:00 • Stade du Docteur Luciani • Ligue 1 Uber Eats

90+2
    Technická střela Mendyho volala po snížení. Ale jen smutné oči zůstaly tomuto hráči. Kousek chyběl, aby se mohl alespoň radovat z čestného úspěchu.

84
    Za velkého potlesku diváků odchází dnes dvougólový střelec Thauvin. Zbytek utkání dohraje Beauvue.

80
    Hosté museli střídat. Za potrestaného Hartocka nastoupil samozřejmě gólman Bonnefoi, jenže jeden hráč se musel ještě odebrat ze hřiště, byl to Auras.

79
    Bastia právě vstřelila branku!
    Sám faulovaný ANTHONY MODESTE poslal míč doprostřed brány a je už 4:0. Počínal si naprosto suverénně.

77
    Za svůj prohřešek je gólman hostů vyloučen, inkasuje tedy červenou a do brány musí jít Bonnefoi.

77
    Navíc budou kopat penaltu. Hartock zcela evidentně srazil Modesteho a nemůže následovat nic jiného, než penalta.

74
    Naprostá paráda. Rohový kop Hartock pouze vyrazil před sebe, no před sebe, tak pětadvacet metrů před svou bránu. Tam však z voleje napřáhl Modeste a pořádně brankáře Brestu protáhl. Ten se sotva stihl vrátit do brány, ale zasáhl a čtvrtý míč ze své sítě zatím nevylovil.

72
    Dalo by se říci, že je rozhodnuto. Po pravé straně vběhl do otevřené obrany FLORIAN THAUVIN a svým druhým dnešním gólem potvrzuje pravděpodobně tři body pro domácí fotbalisty. Záložník Bastie si krásně naběhl před bránu, položil si gólmana a chladnokrevně zakončil. Pěkná akce a třetí gól je na světě.

70
    No, tak Mendy může být rád, že jeho skluz na Rothen končí pouze žlutou kartou, protože to byly skutečně pořádné vidly.

63
    Brest už rozhodně nemá co ztratit. Musí hrát aktivně a vrhnou všechny síly do útoku. Touré má proto dohráno a Lesoimier se pokusí vykřesat naději pro svůj celek.

61
    Střídání je také u domácího výběru. Dohráno má Cioni, na plac vstupuje Inkoom.

60
    A hned byl tento střídající hráč u největší šance svého týmu. V pádu zakončil do tyče! Tak to byla obrovská šance, která mohla ještě Brest dostat zpět do hry. Ve velké skrumáži, ale gólová radost v podání Ayitého nepřišla.

59
    Oživit útočné snažení chce hostující trenér. Ze hry stahuje Benschopa, jehož nahrazuje Ayité.

50
    Obléhání hostující brány přineslo velice sladké ovoce. Centr Rothena proletěl před bránu, kde byl zcela osamocen FLORIAN THAUVIN. A ten už si věděl rady, míč poslal do protipohybu Hartocka a domácí tak velice rychle potvrzují svůj náskok z prvního poločasu dalším vstřeleným gólem.

45+2
    Tak ještě žlutá karta pro hostujícího Grougiho, který v samotném závěru poločasu zastavil akci Bastie.

41
    Tak to byla paráda. Ono, když se to umí, pak je to brnkačka. K míči se postavil WAHBI KHAZRI a tuniský fotbalista ukázal, jak se mají kopat standardky. Míč z jeho kopaček obstřelil zeď a zapadl přesně k levé tyči Hartrockovy brány. Ten plachtil vzduchem marně. Domácí tak těsně před koncem prvního poločasu otevírají skóre zápasu.

33
    Je zde první střídání v týmu domácích. Bohužel se zranil doposud velice dobře hrající Maoulida a na jeho místo musí nastoupit Khazri.

29
    Registrujeme největší šanci prvního poločasu a měli ji domácí. Thauvinův centr propadl před bránu, kde byl nachystaný na střelu Modeste a jeho takového hokejové protečování končí na nohou Hartrocka. Ten vyrazil míč před sebe a ještě ho dorážel Maoulida, to už bylo nad bránu.