Arnhem – Breda 3:0 (kon.) | Zwolle – Waalwijk 1:1 (kon.) | Twente – Kerkrade 2:0 (kon.)
Willem II – Eindhoven 1:3 (kon.)
PEC Zwolle
1:1 (1:1)
RKC Waalwijk
cz Sobota 06.04.2013, 19:45 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Holandská Eredivisie

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (21:36:49)

Stadionem zazněl závěrečný hvizd a máme tak za sebou utkání mezi Zwolle a Waalwijkem. Oba týmy získaly po bodu za remízu 1:1. I druhá půle se nesla v duchu té první, když úvodní minuty patřily hostům a s postupujícím časem přebírali iniciativu hráči Zwolle. V tomto poločase jsme však už žádnou branku neviděli, byť v závěru měli domácí opravdu velký tlak.

90+2
    Zřejmě poslední možnost domácích ke skórování. Do vápna přiletěl dlouhý centr, Benson však nedokázal zpracovat.

90
    Rozhodčí přidá dvě minuty.

90
    Braber se probíjel do pokutového území domácích, na hraně byl důrazně obrán o míč, ale vše bylo čisté.

88
    Jenže Zoet je ve svém živlu a tyto centry jsou pro něj lahůdkou.

87
    Další roh. Tlak Zwolle graduje.

87
    Vysoký centr si našel Zoet a stáhl si jej do rukavic.

86
    Další rohový kop Zwolle.

85
    Zoet má plné ruce práce, ale společně s obranou zvládl i tuto standardku.

85
    Benson se dostal za obranu, jenže v posledním okamžiku mu do střely vložil nohu van Peppen a srazil ránu na roh.

83
    Domácí byli blízko vedoucímu gólu. Zleva odcentroval Mokhtar na Bensona, jeho hlavičku Zoet jen s problémy vyrazil a dorážka Avdiće šla nad!

82
    Za bouřlivého aplausu odchází Giovanni Gravenbeek a zbývající minuty budou patřit Fredu Bensonovi.

80
    Avdić se pokusil obejít Boukhariho, ten si ale poradil a dopředu tak může Waalwijk.

79
    Žlutou kartu obdržel domácí Joost Broerse.

77
    Hosté střídají, z trávníku odchází Peter Jungschläger, kterého nahrazuje Rodney Sneijder.

75
    Stejně jako v první půli přebírají s postupujícím časem domácí iniciativu a hosté se z trávníku vytrácí.

74
    Domácí tým reklamuje hru rukou u pokutového území, rozhodčí Kuipers ale jasně ukazuje, ať se pokračuje ve hře.