Rennes – Paríž 0:2 (kon.) | Nancy – Troyes 1:0 (kon.) | Sochaux – Ajaccio 0:0 (kon.)
Montpellier – Valenciennes 3:1 (kon.) | Bastia – Brest 4:0 (kon.) | Toulouse – Nice 3:4 (kon.)
SC Bastia
4:0 (1:0)
Stade Brestois 29
cz Sobota 06.04.2013, 20:00 • Stade du Docteur Luciani • Ligue 1 Uber Eats

Tři body jsou naprosto zaslouženě uděleny domácím fotbalistům, s tímto konstatováním se pro dnešek loučím a u dalších přenosů se budu těšit na počtenou. (21:52:34)

Je dobojováno. V prvním poločase si domácí vytvořili jednobrankový náskok, který ještě ve druhém poločase navýšili. Dva góly v řadě si připsal Thauvin, výhru 4:0 pečetil z penalty Modeste. Hosté dohráli v deseti, neboť červenou vyfasoval brankář Hartock.

90+2
    Technická střela Mendyho volala po snížení. Ale jen smutné oči zůstaly tomuto hráči. Kousek chyběl, aby se mohl alespoň radovat z čestného úspěchu.

90
    Tak ještě tři minuty se bude hrát, diváci ve stoje tleskají týmu za předvedený výkon svých miláčků.

87
    Střela Palmieriho byla sražená na roh, takže ještě další solidní šance pro Bastiu.

85
    Utkání se skutečně pouze dohrává, hosté už rezignovali na nějaké útočení, domácí v klidu kontrolují průběh zápasu.

84
    Za velkého potlesku diváků odchází dnes dvougólový střelec Thauvin. Zbytek utkání dohraje Beauvue.

82
    Posledních přibližně deset minut a o výsledku už nemůže být pochyb.

80
    Hosté museli střídat. Za potrestaného Hartocka nastoupil samozřejmě gólman Bonnefoi, jenže jeden hráč se musel ještě odebrat ze hřiště, byl to Auras.

79
    Bastia právě vstřelila branku!
    Sám faulovaný ANTHONY MODESTE poslal míč doprostřed brány a je už 4:0. Počínal si naprosto suverénně.

77
    Za svůj prohřešek je gólman hostů vyloučen, inkasuje tedy červenou a do brány musí jít Bonnefoi.

77
    Navíc budou kopat penaltu. Hartock zcela evidentně srazil Modesteho a nemůže následovat nic jiného, než penalta.

77
    Už se hraje v takřka exhibičním duchu, domácí si dělají co chtějí.

75
    Stadionem koluje mexická vlna, diváci jsou nadmíru spokojeni.

74
    Naprostá paráda. Rohový kop Hartock pouze vyrazil před sebe, no před sebe, tak pětadvacet metrů před svou bránu. Tam však z voleje napřáhl Modeste a pořádně brankáře Brestu protáhl. Ten se sotva stihl vrátit do brány, ale zasáhl a čtvrtý míč ze své sítě zatím nevylovil.

72
    Dalo by se říci, že je rozhodnuto. Po pravé straně vběhl do otevřené obrany FLORIAN THAUVIN a svým druhým dnešním gólem potvrzuje pravděpodobně tři body pro domácí fotbalisty. Záložník Bastie si krásně naběhl před bránu, položil si gólmana a chladnokrevně zakončil. Pěkná akce a třetí gól je na světě.