Arnhem – Breda 3:0 (kon.) | Zwolle – Waalwijk 1:1 (kon.) | Twente – Kerkrade 2:0 (kon.)
Willem II – Eindhoven 1:3 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
3:0 (1:0)
NAC Breda
cz Sobota 06.04.2013, 18:45 • Gelredome • Holandská Eredivisie

Máme tu konec utkání. Celkem jsme viděli tři branky a jednu žlutou kartu. Bývalý hráč Sparty Bony Wilfried střelil dnes své branky číslo 28. a 29. Nejprve otevřel skore ve 28. minutě po centru Struijka a v 59. minutě uzavřel brankový příděl tohoto utkání únikem od půlící čáry a přesným zakončením. Do střelecké listiny se ještě zapsal v 49. minutě Ibarra. Arnhem se díky této výhře dotáhl na vedoucí Ajax, který má ale zápas k dobru. Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a přeji příjemný sobotní večer a u dalšího přenosu na shledanou! (20:41:19)

90
    Nastavují se 2 minuty nad rámec.

88
    O hat-trick se snaží Wilfried, ale míč mu od nohy vykopává Luijckx.

87
    Utkání se více méně dohrává.

85
    Po druhé střídá Breda. Do sprch míří Danny Verbeek místo něj se pokusí v zbývajících minutách zpotit Peter Gommeren.

84
    Arnhem využívá poslední možnost ke střídání. Trávník opouští střelec 2. branky Alex Renato Ibarra Mina a za něj nastupuje Valeri Kazaishvili.

82
    Kopu se ujímá nová tvář na hrací ploše Reis, ale stejně jako jeho předchůdce posílá míč nad ranku.

81
    Bony je při chuti a prodírá se přes houšť protihráčů. Poslední ho fauluje a dává dobrou šanci pro přímý volný kop.

79
    Druhé střídání pro domácí celek. Hřiště opouští autor předchozího přímého kopu Gael Kakuta. Místo něj se na hřišti zahraje Jonathan Reis.

78
    Následná volný přímý kop posílá Kakuta vysoko nad branku.

77
    První žluté napomenutí zápasu vidí po ošklivém faulu kolenem na van Ginkela Eric Fernando Botteghin.

75
    Breda stále nenašla recept pro rychlou kombinaci a musí si přihrávat zleva doprava a zase zpátky.

73
    Na středovém kruhu fauluje van Ginkel Gudelja.

Dnešní utkání sleduje 20 859 diváků.

71
    Wilfried posílá míč na Havenaaru, který mu chce vrátit, ale míč je zblokován na rohový kop.

69
    I domácí celek poprvé střídá. Hřiště opouští Frank van der Struijk a místo něj nastupuje Davy Pröpper.

68
    Faul na Wilfrieda je ponechán ve výhodě, kterou jeho spoluhráči nevyužívají.

67
    Taktický faul na půlce od Wilfrieda.

66
    Hosté se snaží ještě o pokus zlomit toto utkání. Seuntjes posílá míč do prostoru, ale žádný z jeho spoluhráčů na tuto pobídku nereaguje.