Arnhem – Breda 3:0 (kon.) | Zwolle – Waalwijk 1:1 (kon.) | Twente – Kerkrade 2:0 (kon.)
Willem II – Eindhoven 1:3 (kon.)
Willem II Tilburg
1:3 (0:1)
PSV Eindhoven
cz Sobota 06.04.2013, 20:45 • Willem II Stadion • Holandská Eredivisie

To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:38:18)

Je dobojováno! Druhý poločas začali lépe domácí, kterým se povedlo i v 54. minutě zásluhou Peeterse vyrovnat. Pak už však úřadovali jen hosté. Nejprve je v 76. minutě dostal do vedení Toivonen. O šest minut později ještě vítězství pojistil Derijck. Domácí tak budou v následujících kolech bojovat o setrvání v soutěži. Hosté naopak nevzdávají boj o titul.

90+3
    Po dalším centru se k hlavičce dostal Joachim, míč však jen lízl a tak nemohl pomýšlet na nějaký úspěch.

90+2
    Pěkný centr směřoval do šestnáctky hostů, vše ale dokázala vyřešit hostující obrana.

90
    Sudí nastaví v dnešním utkání ještě tři minuty nad rámec hrací doby.

88
    Strootman odchází ze hřiště, nahradí ho Hiljemark.

86
    Utkání se již více méně dohrává, o vítězi není pochyb.

82
    PSV právě vstřelilo branku!
    Centr Hutchinsona byl prodloužen až k DERIJCKOVI, který hlavou překonal Meula! O osudu dnešního utkání je tak rozhodnuto.

80
    Domácí se ale v klidu ubránili. Teď mají ještě deset minut na to, aby s nepříznivým skóre něco udělali.

79
    Teď si ale vybojovali rohový kop.

78
    Hosté se po vstřelené brance zatáhli a kombinují k nevoli domácích fanoušků na své polovině.

77
    Druhá změna v domácím dresu, Hochera nahradí Snijders.

76
    Hosté jdou znovu do vedení! Krásnou přihrávku od Depaye dostal do vápna proti noze TOIVONEN, který nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě!

74
    Mark van Bommel obdržel od trenéra nějaké taktické rady. Uvidíme, zda-li budou hostům něco platné.

73
    Z halfvoleje zakončoval Lens, ohrozil ale pouze fanoušky v desáté řadě.

72
    Domácí se dostávali do slibného brejku, celou akci ale zastavil offside, ve kterém stál Misidjan.