Frankfurt – Bayern 0:1 (kon.) | Brémy – Schalke 0:2 (kon.) | Leverkusen – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – Fürth 1:0 (kon.) | Dortmund – Augsburg 4:2 (kon.) | Hamburger – Freiburg 0:1 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:0 (0:0)
Greuther Fürth
Sobota 06.04.2013, 15:30Nemecká Bundesliga

Ani v druhom polčase sme nevideli jasnú dominanciu v podaní Mönchengladbachu, hoci svoju aktivitu zvýšil. Výrazne však domácim pomohol počas piatich minút dvakrát žltou kartou napomínaný Zimmermann. Mužstvo oslabil a to štvrťhodinu pred koncom využil gólom do prázdnej brány po peknej akcii De Jong. Hoci hostia pôsobili opäť sympatickým dojmom a neraz mali aj v zápase navrch, neodnášajú si z duelu ani bod. Pre túto chvíľu je to odo mňa všetko, ale už o pár minút sa stretneme pri dueli slovenskej Corgoň ligy medzi FK Senica a MFK Košice. Tak si to nenechajte ujsť! (17:18:47)

90+2
    Duel sa už len z povinnosti dohráva, rozhodca ho o chvíľu ukončí.

90+2
    Azemi si za nedovolený zákrok vyslúžil žltú kartu.

90+1
    Rozhodca ešte k druhému polčasu nadstaví 2 minúty.

90
    Azemi mal šancu po centri z pravej strany, ale hlavičkou napokon ter Stegena nevystrašil.

89
    Dopredu sa na druhej strane nedostal ani Petsos, zastavil ho opäť útočný faul.

89
    Domíngeuz v úniku nepripravil najlepšiu loptu pre Aranga, obrana súpera situáciu zvládla.

88
    Záverečená zmena v drese Gladbachu je už len taktická, na ihrisko sa ešte dostane Daems, ktorý vymenil Hermanna.

87
    Zápas sa zrejme bude už len dohrávať a k videniu zrejme mnoho šancí na skórovanie už neuvidíme.

86
    Furth ešte skúša sympatickým spôsobom útočiť, ale rozhodca ich zastavuje aj vinou postavenia mimo hry.

85
    Saraerova strela ltela len do priestoru, kde ter Stegen číhal a tak sa skóre nemení.

82
    Centre do vápna Greutheru sa zrejme budú množiť a môžeme aj očakávať tlak Borussie na zvýšenie skóre.

81
    Hostia sa ešte sympaticky snažia niečo s duelom urobiť, ale v oslabení to už budú mať mimoriadne náročné.