Liége – Anderlecht 0:0 (kon.) | Kortrijk – Gent 0:0 (kon.) | Mons – Lierse 2:1 (kon.)
Charleroi – Leuven 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Mechelen 1:0 (kon.) | Cercle Brugge – Beerschot 1:0 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
1:0 (1:0)
KFCO Beerschot Wilrijk
cz Sobota 06.04.2013, 20:00 • Jan Breydel Stadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League

Je tu konec zápasu. Cercle Brugge vítězí v druhém utkání skupiny o udržení v nejvyšší belgické soutěži nad Beerschotem AC 1:0. O jedinou přesnou trefu zápasu se postaral už v jedenácté minutě zápasu William Carvalho. Cercle tak nyní na svého soka ztrácí už jen tři body.

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek večera. (21:56:22)

90+1
    Sudí Van De Velde nastavuje dvě minuty.

89
    Čerstvý Bakenga mohl definitivně rozhodnou o osudu utkání, ovšem radost mu pokazil brankář Beerschotu Stefan Deloose.

86
    Ze hřiště odchází jeden z nejaktivnějších mužů zápasu. Michael Uchebo přenechává místo v domácí sestavě Mushagu Bakengovi.

80
    Zdá se, že se Cercle začnou soustředit pouze na obranu. Čeká je však minimálně ještě deset minut řádné hrací doby.

77
    MOžnost posledního střídání využívají hosté. Thibauta Van Ackera nahradí na posledn čtvrthodinku hry Marvin Ogunjimi.

74
    Je tu také první změna tváří domácího celku. Ze hřiště odchází Frederik Boi, jeho místo zaujme Wilson Rudy.

70
    Ke střele se dostal Suk, jenže jako tygr skočil po míči Verbist.

67
    Raman měl na kopačce varovnání, ovšem skvělým zákrokem se prezentoval bránkář Cercle Verbist. Suk pak alespoň ještě vybojoval roh.

62
    Boi vyslal do uličky Michaela Ucheba, ten byl ale přistižen v ofsajdové pasti.

55
    De Decker dostal malou domů svého brankáře do nemalých potíží, gólman Deloose si ale nakonec v této situaci dobře poradil.

54
    Beerschot vstoupil do druhé poloviny aktivně, zatím se ale odměny nedočkal.

51
    Dnešnímu utkání přihlíží 6793 diváků.

47
    To znamená, že hosté chtějí vrhnout všechny síly do útoku.

46
    Tím druhým střídáním je odhod Deferma a příchod Dayana.

46
    Hostující trenér vyrukoval do druhé půle s dvojím střídáním. Hrací plochy opustil Raúl Bravo, a to nahradil Joey Suk.

46

Skončil nám první poločas druhého zápasu skupiny o udržení mezi Cercle Brugge a Beerschot AC. Úvodních pětačtyřicet minut zvládli lépe jednoznačně domácí, kteří od jedenácté minuty vedou 1:0. Druhá půle startuje přibližně v 21:05.