Reading – Southampton 0:2 (kon.) | Norwich – Swansea 2:2 (kon.) | Stoke City – Aston Villa 1:3 (kon.)
West Bromwich – Arsenal 1:2 (kon.)
Norwich City
2:2 (1:1)
Swansea City
Sobota 06.04.2013, 16:00Anglická Premier League

Máme za sebou zaujímavý zápas, ktorý skončil spravodlivou remízou. Norwich sa ujal vedenia v 60. minúte, no o 16 minút nato bolo vyrovnané. Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa! (17:55:08)

90+4
    Pri lopte Swansea, nič sa už neudeje...

90+2
    Tak to bola obrovská šanca! Hernandez naservíroval Michuovi tutovku, ten však pálil vysoko nad!

90+1
    Nadstavovať sa budú až 4 minúty!

90
    Kamara vidí žltú po faule na de Guzmana.

88
    Domáci nevyzerajú tak, že by chceli vyhrať tento zápas...

87
    de Guzmán rozohrával priamy kop, trafil však len do Campa.

86
    Turner fauloval Hernandéza, vidí za to žltú.

85
    Swansea sa nikam neponáhľa, domácim fanúšikom sa to ale nepáči...

84
    Michu sa dostal do dobrej príležitosti, jeho strela ale presná nebola.

83
    Howsona strieda Tettey.

82
    Holt sa predviedol poriadnym šlapákom, môže byť rád, že obišiel bez karty...

81
    Namiesto Hoolahana prichádza Holt.

80
    Martin, kapitán domácich, bol blízko gólu, poslal však loptu len tesne vedľa tyče...

78
    Swansea by mohla v tomto zápase konečne s Norwichom bodovať, do konca však ostáva ešte dlho.

76
    Swansea dala gól!Dlhý nákop hosťujúcich hráčov poslal Rangel hlavou priamo do malého vápna, kde úradoval MOORE, ktorý sa nemýlil!