Juventus – Pescara 2:1 (kon.) | Bologna – Turín 2:2 (kon.)
Juventus Turín
2:1 (0:0)
Delfino Pescara 1936
Sobota 06.04.2013, 18:00 • Juventus Stadium, Turín • Talianska Seria A

Juventus tak napokon dokázal v druhom polčase bojovnú Pescaru pokoriť po dvoch zásahoch Vučiniča. Hosťom sa ešte podarilo upraviť stav stretnutia na 1:2 z ich pohľadu, no na viac to už dnes jednoducho nestačilo. S konštatovaním, že Juventus si upevnil pozíciu lídra tabuľky sa s Vami lúčim. Prajem príjemný zvyšok večera. (19:55:31)

90+3
    Beží posledná minútka zápasu.

90+1
    Nadstavovať sa budú tri minútky nad rámec riadneho hracieho času.

90
    Pri lopte domáci, tým chýba k víťazstvu už len pár minútiek, ktoré rozhodca nadstaví.

89
    Pekná strela Sculliho, s ktorou mal brankár Storari plné ruky práce, no situáciu nakoniec zvládol !

88
    Žltá karte pre Modesta.

87
    Pekné zakončenie nožničkami nám teraz predviedol domáci útočník Quagliarella. To sa však medzi tri tyče nezmestilo.

86
    Hostia to ešte skúšajú, no pri lopte sú teraz domáci futbalisti, ktorí by si už neradi komplikovali zápas.

85
    Pelizzoli sťahuje center z krídla bez problémov do svojich rukavíc.

84
    Dočkáme sa ešte dramatického záveru, pripravia si ešte hostia šancu na vyrovnanie ?

83
    Pescara dala gól! EMMANUEL CASCIONE sa dokázal cez obrancu Juventusu presadiť peknou kľučkou a jeho následná strela zapadla do siete domácej brány.

83
    Matri len tak tak, že nedostal loptu do siete, no prípadný presný zásah, by aj tak nemohol pre ofsajd platiť.

82
    Juventus kombinuje v pokoji na polovici súpera, už mu stačí tento zápas len v pokoji dohrať.

81
    Ďalšie striedanie domáceho celku, ktoré je zároveň posledné. Ihrisko opúšťa Bonucci. Do záveru zápasu ho nahradil Isla.

79
    Mirko Vučinič má na dnes splnené, preto ho strieda Alessandro Matri.

78
    Juventus Turín dal gól! Strelec úvodného zásahu stretnutia MIRKO VUČINIČ dostal dobrú prihrávku do pokutového územia, odkiaľ dokázal technickou strelou zvýšiť na 2:0 !

78
    Ofenzívny faul hostí, po ktorom budú rozohrávať domáci futbalisti, ktorí už môžu hrať s väčším kľudom.