Wacker – Rapid Viedeň 1:1 (kon.) | Neustadt – Mattersburg 0:0 (kon.) | Austria – Wolfsberger 0:4 (kon.)
Ried – Admira Wacker Mödling 4:1 (kon.)
SC Wiener Neustadt
0:0 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 06.04.2013, 18:30 • Stadion Wiener Neustadt • Rakúska Bundesliga

Ode mě je to už vše. Přeji hezký zbytek večera a zase někdy u online přenosu. (20:38:55)

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 5-4
    Střely mimo: 7-4
    Rohové kopy: 5-7
    Žluté karty: 2-4
    Červené karty: 0-1

Dnešní zápas nepřinesl nějaké krásné a pohledné akce, nepřinesl ani gól. Ovšem dočkali jsme se červené karty, kterou dostal už ve 30.minutě hostující Mravac. Domácí pak byli aktivnější, gól ale nevstřelili. Naopak ho mohli dostat! V 93.minutě měl na noze vítěznou branku Majstorovič, který ale nedokázal proměnit a tak zápas o důležité body končí bezbrankovou remízou.

90+4
    S tím už si ale domácí obrana poradila daleko lépe.

90+3
    Obrovská šance hostů 2 minuty před koncem utkání! Míč propadl po rohovém kopu Rochera až na Majstoroviče, který měl před sebou prázdnou bránu a jednoho z obránců domácích. Právě toho trefil. Bude z toho jen další rohový kop!

90+2
    Místo očekávaného náporu domácích přichází roh Mattersburgu.

90+1
    První minutu měli pod kontrolou hráči domácích, nic vážného ale nevymysleli.

90+1
    Budou to 4 minuty!

90
    Už se čeká, kolik nastaví rozhodčí nad rámec 2.poločasu.

89
    Velka nervozita na obou stranách v závěru utkání.

88
    Naopak mohli zahrozit hosté, střílel Burger, ale nepřesně.

86
    Situaci si vzal na starost opět Offenbacher, jehož střela šla ale jen doprostřed brány.

85
    Teď pozor! V 85.minutě byl asi sedmnáct metrů od brány Borenitše faulován Ramsebner, dobrá možnost pro domácí!

83
    Je to přesně tak, jen co se Holler dostal za lajnu, vstal a projevil žádost se znova zapojit do hry.

82
    Na hřišti teď leží Holler a vypadá to, že ještě aspoň minutku si na hřišti poleží.

81
    Domácí obránce Mimm se nyní dostal až do vápna hostů, snažil se vybojovat penaltu, jeho pád byl ale naivní a může být rád, že nedostal žlutou kartu za simulování.

80
    Poslední střídání v řadách domácího Wieneru. Odešel Berger, místo kterého na poslední desetiminutovku přichází Froschl.

78
    Domácí jsou ale i nadále aktivnější, hosté se teď ubránili ale jen za cenu rohového kopu.

76
    Dosud největší šance zápasu přišla v 76.minutě! Offenbacher byl sám před Borenitšem, ale míč za jeho zády dostat nedokázal!