Wacker – Rapid Viedeň 1:1 (kon.) | Neustadt – Mattersburg 0:0 (kon.) | Austria – Wolfsberger 0:4 (kon.)
Ried – Admira Wacker Mödling 4:1 (kon.)
SC Wiener Neustadt
0:0 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 06.04.2013, 18:30 • Stadion Wiener Neustadt • Rakúska Bundesliga

90+3
    Obrovská šance hostů 2 minuty před koncem utkání! Míč propadl po rohovém kopu Rochera až na Majstoroviče, který měl před sebou prázdnou bránu a jednoho z obránců domácích. Právě toho trefil. Bude z toho jen další rohový kop!

90+1
    Budou to 4 minuty!

80
    Poslední střídání v řadách domácího Wieneru. Odešel Berger, místo kterého na poslední desetiminutovku přichází Froschl.

76
    Dosud největší šance zápasu přišla v 76.minutě! Offenbacher byl sám před Borenitšem, ale míč za jeho zády dostat nedokázal!

75
    Druhé střídání i v hostujícím celku. Odešel Gartner, na hřiště se podívá Lovin.

62
    Další žlutá karty pro hosty. Tentokrát ji vidí Alois Holler.

60
    Domácí podruhé střídají. Odešel příliš nevýrazný Pollhammer, kterého na poslední půlhodinku nahradí Rakowitz.

57
    K míči se postavil Offenbacher, který vystřelil přes zeď k levé tyči brány Borenitše. Hostující brankář ale přeci jen vyškrábl jeho střelu na roh!

51
    Za hranici pravidel si teď v souboji s Rocherem počínal Rauter, který vidí žlutou kartu.

46
    Domácí si na 2.poločas připravili jednu změnu. Odešel Piermayr, místo kterého už vběhl na trávník Friesenbichler.

45+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu!

44
    Domácí budou mít ještě ale dobrou šanci zahrávat přímý kop, faulován byl Hlinka Gartnerem, který dostává žlutou kartu.

37
    Je to přesně tak, hosté reagují na červenou kartu. Odchází Morz, místo kterého přijde Pollhuber.

30
    Je tu červená karta pro hosty! Mravac si teď v souboji s Offenbacher počínal jasným šlapákem. Vidí druhou žlutou kartu a po zásluze tedy červenou. Velká komplikace pro hosty.

20
    První šance zápasu! Na levé straně se dobře uvolnil s dvaadvacítkou hrající Martšinko, který se dostal i ke střele. Jeho projektil však šel nad bránu Borenitše.

9
    V deváté minutě přichází už druhá žlutá karta zápasu. Tentokrát ji za ostrý zákrok vidí domácí Daniel Offenbacher