Ústí n. L. – Pardubice 1:0 (kon.) | Táborsko – Karviná 1:3 (kon.) | Most – Bohemians 1:0 (kon.)
Vlašim – Zlín 2:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:0 (0:0)
FK Pardubice
cz Sobota 06.04.2013, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Druhý poločas patřil domácím, kteří vstřelili vítězný gól z kopačky Lukáše Dvořáka a na jaře tak ještě neprohráli!

Pardubice nedokázaly navázat na velmi kvalitní první poločas a v tom druhém se možná zbytečně stáhly do defenzivy. (12:05:37)

90+2
    V poslední akci zápasu střílel ve vápně Petrus, Novák ale jeho střelu zkrotil.

90+1
    Martykána zastavil ofsajd.

90
    Sudí Příhoda nastavil zápas o dvě minuty.

88
    Ústeckého Messiho Richarda Veverku nahradil Pavlíček.

87
    Gólman Frydrych vyběhl před vápno a vyrazil míč na Veverku, který z dálky chtěl zavěsit do prázdné brány, jenže síť minul!

85
    Hostující Rešetár střílel nepřesně.

82
    Perníkáři naposledy vystřídali. Pospíšila nahradil Janecký.

79
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Severočeši se dostávají do vedení po velmi pohledné akci! Benčíkovu standardku nasměroval do břevna Moulis a na brankové čáře dorazil míč do sítě za ležícího gólmana LUKÁŠ DVOŘÁK.

79
    Velká šance Ústí, Veverka vykombinoval obranu soupeře, pak našel Martykána,jehož centr málem zavěsil do sítě Moulis.

77
    Krásnou bombu domácího Nováka brankář Frydrych vytěsnil mimo tyče. Neskutečný zákrok!

76
    Arma poprvé střídá, místo Volka jde na plac Benčík.

75
    Na druhé straně hřiště se do míče opřel Hundák a gólman Novák musel při svém zákroku na zem.

73
    Ústecký Veverka to zkusil z voleje, střela ale branku minula.

71
    Druhé střídání Pardubic přineslo výměnu Kudrny za zkušeného futsalistu Rešetára.

70
    Pardubický Jeřábek střílel šajtlí kousek nad bránu. Slušná šance!

68
    Nyní ale střídající Hundák trefil ze standardky břevno!

67
    Na trávníku je to skutečně festival nepřesností. Kvalitně si přihrát nebo vystřelit je pro oba soupeře problém.