Rennes – Paríž 0:2 (kon.) | Nancy – Troyes 1:0 (kon.) | Sochaux – Ajaccio 0:0 (kon.)
Montpellier – Valenciennes 3:1 (kon.) | Bastia – Brest 4:0 (kon.) | Toulouse – Nice 3:4 (kon.)
Toulouse FC
3:4 (2:2)
OGC Nice
cz Sobota 06.04.2013, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Ligue 1 Uber Eats

Ve druhém poločase diktovali tempo domácí, ovšem do vedení šli opět hráči z Nice, kteří využili jednu svoji šanci z protiútoku. Následně se nechal vyloučit domácí brankář Ahamada. Ale Toulouse se přeci zvedli a udeřili v 90. minutě vyrovnali. Ovšem v závěru urval pro hosty tři body parádní ránou Anin. Stav zápasu 3:4. Děkujeme za pozornost!

Nice právě vstřelilo branku!
    Zvraty v utkání nadále pokračují. Po odraženém míči do vápna Toulouse napřáhl na hranici pokutového území KEVIN ANIN a opět posílá svůj tým do vedení v samotném závěru zápasu.

90+2
    Za zbytečný zákrok na soupeře jde předčasně do kabin hostující Alexy Bosetti a síly na hřišti se tak vyrovnávají.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

90
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Výborný výkon korunuje veledůležitou vyrovnávací brankou WISSAM BEN YEDDER, který se dostal k odraženému míči po centru z pravé strany a prostřelil Ospinu k jeho pravé tyči.

89
    Domácí však neúnavně atakují hostující obranu, která je i v početní výhodě zatlačována.

88
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Traore, přichází Bruins.

88
    Digard poslal centr do vápna přimo do rukavic střídaného brankáře Blondela.

87
    Ovšem z tlaku je vysvobodil Traore, který je navíc faulován v úniku.

86
    Nepřesný pas na Ben Yeddera bere Ospina.

85
    Postupným útokem se přesouvají na polovinu Nice, který až příliš uvolňuje střed hřiště.

85
    Toulouse i o deseti drží míč.

84
    Digardova rána z přímého volného kopu končí na zdi domácího celku.

83
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Didot, přichází Blondel.

82
    Ale velká komplikace pro domácí. Ahamada se odhodlal jít z pokutového území proti Bautheacovi, který už unikal obraně Toulouse a za nedovolený zákrok skluzem dostává červenou kartu.

81
    Nebezpečné zakončení Civelliho, který se dostal k hlavičce po rohovém kopu, ale Ahamada výborný zákrokem zabránil brance.

80
    Hosté vybojovali rohový kop a zastavili se rodící drtivý tlak Toulouse.

80
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Cvitanich, přichází Bosetti.

79
    Po rychlé kombinaci protivníka přeci jen vybojoval míč Cvitanich, který vypomohl obraně a přesouvá hru na druhou polovinu.

Jaroslav Keř

Góly: 8. Ben Yedder, 20. Capoue, 90. Ben Yedder – 1. Bautheac, 40. Bautheac, 68. Cvitanich, 90+3. Anin

Karty:   6. M'bengue (TOU), 14. Rabiot (TOU), 60. Zebina (TOU), 66. Regattin (TOU), 70. Tabanou (TOU) – 22. Traore (NIC), 72. Kolodzieczak (NIC)   82. Ahamada (TOU) – 90+2. Bosetti (NIC)

Toulouse FC: Ahamada – Ninkov, Zebina (C), Abdennour, M'bengue – Rabiot, Didot(83.Blondel), Tabanou – Regattin(75.Braaten), Capoue, Ben Yedder.
    OGC Nice: Ospina – Civelli, Kolodziejczak, Gomis, Genevois – Digard (C), Abriel, Traore(88.Bruins) – Pied(74.Anin), Bautheac, Cvitanich(80.Bosetti).

Rozhodca: Turpin – Chevreux, Philippe