Boston – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 1:3 (kon.) | Toronto – Columbus 0:6 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 5:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:0 (kon.)
Nashville – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – LA Kings 2:3 (po pr.)
Edmonton Oilers
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
Chicago Blackhawks
cz Utorok 26.11.2013, 03:38 • Rexall Place, Edmonton • NHL

53:46
    Vylučuje se, na trestnou lavici odjíždí Aleš Hemký, který dostává trest za podražení, přesilová hra Chicaga.

43:03
    Brookbank dostává dvouminutový trest za podražení pronikajícího Bělova, přesilová hra pro Oilers.

31:10
    Andrew Ference dostává dvouminutový trest a hosté si zahrají přesilovou hru.

17:36
    Justin Schultz dostává dvou minutový trest, hosté si zahrají přesilovou hru.

12:04
    Leddy oslabuje svůj tým za zbytečný faul ve třetině Oilers, přesilová hra pro Edmonton.

07:31
    Gordon fauluje za vlastní brankou Saada a za podražení dostává dvouminutový trest, přesilová hra pro Chicago.

04:24
    První vyloučení v utkání, za faul na Halla dostává dvouminutový trest Ben Smith (CHI), domácí si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 29. J. Schultz (Nugent-Hopkins, Hall) – 6. Toews (Saad, Keith), 9. Kane (Shaw, Keith), 22. Oduya (Kruger, Bollig), 26. Shaw (Morin), 59. Shaw (Leddy, Saad)

Edmonton Oilers: Dubnyk (26. Bryzgalov) – A. Ference, Petry, Bělov, J. Schultz, N. Schultz, Potter – Hall, Nugent-Hopkins, Eberle – Jakupov, Gagner, Hemský – Smyth, Gordon, Perron – Joensuu, Acton, Gazdic
    Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, Leddy, Brookbank – Sharp, Toews, Saad – Handzuš, Pirri, Kane – Versteeg, Shaw, Morin – Bollig, Kruger, B. Smith

Rozhodca: Larue, O´Rourke – Lazarowich, Henderson

Diváci: 16 839