Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekaterinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 3:4 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Doneck – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhreb – Ufa 0:1 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Amur Chabarovsk
Utorok 26.11.2013, 16:30KHL

Domáci hokejisti nezvládli tretiu tretinu a z tohto zápasu odchádzajú ako porazení. Chabarovsk otočil vývoj dvom a gólmi za 5 minút a tak prekvapujúco víťazí na ľade Kazane 2:1! Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (18:48:36)

60:00

59:12
    Domáci majú veľmi silný tlak, na Jarvinena mieri jedná strela za druhou! Stále však odoláva.

58:59
    Hosťom sa však komplikuje situácia, Petružálek dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

58:50
    Barulin uteká na striedačku, Kazaň to vyskúša v šestici.

58:44
    Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas!

58:01
    Posledné dva minúty do konca tretej tretiny!

56:58
    K nebezpečnej strele sa prepracoval Varnakov, Jarvinen dokázal vytesniť puk mimo bránky.

56:38
    Série nepresností, defenzíva Chabarovsku pracuje skutočne spoľahlivo a domáci si nevedia rady.

55:04
    Kazaň teraz potrebuje vyrovnať, ale proti tejto hre hostí to bude mať Bars skutočne veľmi ťažké.

53:56
    Chabarovsk dal gól!
    Hostia to dokázali! Behom piatich minút otáčajú skóre zápasu vo svoj prospech, strelcom vedúceho gólu je TIMOFEJ ŠIŠKANOV. Asistencia: Andrej Stepanov.

52:30
    Domáci pôsobia v posledných okamihoch dosť bezradne, viazne im kombinácia.

51:28
    Hostia sú aj naďalej aktívnejší a snažia sa rozhodnúť ešte pred poslednou sirénou.

50:04
    Ježov teraz dvakrát za sebou v krátkom čase preveril Barulina, ale ten jeho pokusy zlikvidoval.

48:43
    Tlak hostí prináša potrebný gól, ktorý Amur mohutne oslavuje. ARTJOM KRJUKOV dokázal poslať puk za brankára Barulina, jeho radosť musel ešte potvrdiť videorozhodca! Bez asistencie.

48:20
    Amur postupom času zvyšuje svoj tlak a snaží sa niečo s nepriaznivým výsledkom spraviť.

48:06
    Barsu sa teraz v početnej výhode nedarí podľa predstáv, Tarasov je už na ľade.

47:29
    Momentálne sledujeme v hre oboch celkov viacero nepresností.

Martin Platko

Góly a asistencie: 38. Tereščenko (Nikulin, Kornejev) – 49. Krjukov, 54. Šiškanov (Stepanov)

Ak Bars Kazaň: Barulin (Bilajlov) – Nikulin, Kornějev, Heshka, Medvěděv, Zacharčuk, Tokranov, Osipov, Panin – Těreščenko, Petrov, Vincour – Stapleton, Varnakov, Burmistrov Obuchov, Pesonen, Svitov – Bodrov, Tkačjov, Golubjov – Svečnikov
    Amur Chabarovsk: Jarvinen (Jerjomin) – Salcido, Loginov A., Sedunov, Loginov V., Bilalo, Ježnov, Těrjajev – Junkov, Tarasov, Petružálek – Šiškanov, Mursak, Stěpanov – Orlov, Lugin, Kryjukov – Smurov, Dubinin, Klimčuk

Rozhodca: Bondar, Cyplakov – Kolosov, Otmachov