Boston – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 1:3 (kon.) | Toronto – Columbus 0:6 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 5:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:0 (kon.)
Nashville – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – LA Kings 2:3 (po pr.)
Florida Panthers
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
cz Utorok 26.11.2013, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy se u onlajnů z NHL těším opět na počtenou! (04:16:45)

3. Erik Gudbranson (FLA) 1+1

Je konec! Florida dokázala ve třetí třetině ustát velký nápor Letců a nakonec vítězí 3:1. Definitivní pojistku na domácí úspěch dodal čtyři minuty před koncem Gudbranson. Hráči Philadelphie si přitom ve třetí třetině vytvořili řadu velkých šancí, soupeře v této periodě zasypali hned 20 ranami, ale skvělý Tim Thomas za svá záda pustil pouze dorážku Simmondse ze 46. minuty. Jinak brankář Panthers svou klec doslova zavřel a především jemu mohou spoluhráči vděčit za to, že dnes získali dva body.

Střely na branku ve 3. třetině – 10:20
    Střely na branku celkem – 31:39

60:00

59:38
    Bergenheim byl blízko hattricku, od modré čáry však netrefil prázdnou branku Philadelphie!

59:24
    Puk ve středním pásmu, ale na hostujících holích.

58:48
    Letci hrají bez brankáře!

58:47
    Hosté se ještě snaží alespoň korigovat. Po střele Timonena od modré však puk končí v moci Thomase.

56:58
    Voráčkův pokus znamená jen další čárku na kontě Thomasových zákroků.

56:22
    Brayden Schenn mohl rychle snížit, ale jeho šanci zlikvidoval výborný Thomas!

55:52
    Florida právě vstřelila branku!
    Na domácí se usmálo štěstí! Upshall nahrál na modrou ERIKU GUDBRANSONOVI, který vypálil, Mason přes stínícího Barkova nic neviděl a kotouč mu skrz výstroj nešťastně propadl za jeho záda – 3:1! Asistence: Scottie Upshall a Brad Boyes.

55:13
    A zase Thomas! Ten dokázal zastavit bekhendovou střelu Voráčka a především i dorážku Hartnella. Zkušený veterán v brance Floridy je dnes výtečný!

54:32
    Goc se v útočném pásmu krásně uvolníl a měl spoustu času zamířit. Hosty zachránila Masonova vyrážečka. Výborný zákrok brankáře Letců.

54:14
    Střela Simmondse sražena mimo hřiště, další reklamní přestávka. Phila má na vyrovnání necelých šest minut.

53:33
    Čtvrtá lajna Floridy udržela kotouč daleko od své branky a tím splnila svůj úkol.

52:10
    Zaútočili i Panteři, Bergenheim pálil dvakrát nepřesně.

51:42
    Thomas se má co ohánět, zlikvidoval i střelu Couturiera. Zákroky mu teď rychle přibývají.

51:15
    Coburnova střela po buly až k domácímu brankáři nedolétla.

51:11
    Ránu Reada srazil Campbell až někam ke stropu arény. Následuje komerční přestávka.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 24. Bergenheim (Hayes, Olsen), 34. Bergenheim (Goc, Gudbranson), 56. Gudbranson (Upshall, Boyes) – 48. Simmonds (Hartnell, Giroux)

Florida Panthers: Thomas (Clemmensen) – Gilbert, Campbell, Kulikov, Gudbranson, Weaver, Olsen – Fleischmann, Bjugstad, Huberdeau – Boyes, Barkov, Upshall – Bergenheim, Gomez, Goc – Barch, Matthias, Hayes. Trenér: Peter Horachek
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Coburn, Timonen, Streit, Grossmann, Gustafsson, L. Schenn – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Lecavalier, B. Schenn – Read, Couturier, Downie – Rosehill, Hall, Rinaldo. Trenér: Craig Berube

Rozhodca: Dwyer, Peel – Kovachik, Murchison

Diváci: 14299