Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekaterinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 3:4 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Doneck – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhreb – Ufa 0:1 (kon.)
HC Dinamo Minsk
4:3 (1:2, 2:0, 1:1)
Neftechimik Nižnekamsk
Utorok 26.11.2013, 17:00KHL

V 3.tretine sa síce podarilo vyrovnať hosťom na 3:3 v 56.minúte, ale napokon domáci ešte v 58.minúte strelili gól na 4:3 a stali sa tak víťazmi tohto dramatického zápasu. Dokázali tak otočiť zápas z 0:2.

Pekný zvyšok večera ešte želá Miroslav Revaj. (19:21:37)

60:00

59:57
    Hostia si ešte berú oddychový čas. Buly bude pred brankárom Haugenom. To je chabý čas na vyrovnávací gól.

59:35
    Hostia hrajú bez brankára. Nič iné im už neostáva.

58:17
    Dinamo Minsk dal gól!
    A ten gól padol a je to 4:3 !
    Tak žeby sme predsa našli víťaza po základnej hracej dobe ? Všetko tomu napovedá ! Dramatický zápas sa teda hrá. Nedávno hostia vyrovnali a zdalo sa, že bude nasledovať predĺženie, ale ALEXANDER MATERUKHIN posiela domácich do vedenia 2 minúty pred koncom a strieľa tak svoj druhý gól v zápase.
    Asistencia : Kitarov.

58:00
    Posledné 2 minúty 3.tretiny. Padne ešte gól ? Alebo sa hra presunie do predĺženia ? Uvidíme.

57:55
    Hostia v plnom počte.

56:08
    Nižnekamsk dal gól!
    A to je teda šok ! Domáci hrali presilovku a predsa inkasovali gól ! Tak takto sa presilovka nemá hrať ! Domácej obrane ušiel JEGOR MILOVZOROV a vyrovnal tak na 3:3 a strieľa svoj druhý gól v zápase.
    Bez asistencie.

55:55
    Cibák si teraz pekne zavaril. Za napadnutie od zadu dostáva 2 minúty a osobný 10 minútový trest.

55:25
    Materukhin svojou strelou len opečiatkoval zadný mantinel.

54:25
    Hostia v plnom počte. Zle zahratá presilovka so strany domácich.

54:15
    Hosita sa aj naďalej dobre bránia. Registrovali sme len jednu strelu na brankára Sudnitsina z hokejky Surového. Tá však bola nepresná.

53:25
    Hostia sa dobre bránia a vyhadzujú puky.

52:25
    Hostí v tomto tepme zbrzdí vylúčenie. Na trestnú lavicu putuje český forward Koukal. Odsedí si 2 minúty za hákovanie.

51:45
    Hostia ešte cítia šancu a patrične o ňu aj bojujú. Hra je prevažne v obrannom pásme domácich. Ale ku vážnejšiemu ohrozeniu brankára Haugena sa nemôžu dostať.

50:00
    Irgl teraz držal puk na svojej hokejke. Pohyboval sa za bránkou hostí a hľadal, komu by prihral. Avšak nikto s jeho spoluhráčov si puk nevypýtal a tak mu ho obrana hostí vzala.

49:15
    Nahodenie Rybina skončilo v lapačke Haugena.

48:35
    Hostia sa ešte nevzdali a bojujú čo im sily stačia. Teraz sa nasťahovali pred brankára Haugena, ale ku strele im nie je povolené od domácej obrany sa dostať.

47:45
    Kalyuzhny teraz nahodil puk na bránku domácich, ale včas zasiahol obranca Yarullin a puk odpálil do bezpečia.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 13. Platt (Kalyuzhny, Stas), 25. Materukhin (asistencie), 32. Irgl (Stas), 59. Materukhin (Kitarov) – 5. Milovzorov (bez asistencie), 12. Rybin (Khokhryakov), 57. Milovzorov (bez asistencie)

HC Dinamo Minsk: Haugen ( Milchakov ) – Krajicek, Nogachyov, Kalyuzhny, Irgl, Stas – Shinkevich, Kaznadei, Platt , Materukhin, Surovy – Sheleg , Filichkin , Zakharov, Yefimenko, Chouinard – Lopachuk, Dadonov, Kitarov , Gavrus , Kiryushchenkov.
    Neftechimik Nižnekamsk: Sudnitsin ( Mamedov ) – Belov, Mamashev, Osala, Milovzorov, Mamashev – Berezin, Kosmachyov, Lyuduchin, Taratukhin, Yakimov – Kurbatov, Yarullin, Khokhryakov, Rybin, Polygalov – Tolpeko, Cibak, Belyakov, Trunyov, Belousov.

Rozhodca: Baluska – Soin, Maitak, Pronskikh