Poprad – Skalica 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 2:3 (0:2 po s.n.) | Martin – B. Bystrica 4:2 (kon.)
Zvolen – Žilina 3:5 (kon.) | Piešťany – Košice 1:5 (kon.)
po s.n. (0:2)
HK Nitra
2:3 (1:1, 0:0, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 26.11.2013, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Skončilo sa stretnutie, v ktorom sme víťaza stretnutia nespoznali ani po 65 minútách a v samostaných nájazdoch mali presnejšiu mušku Trenčania. O všetkom rozhodoli v nájazdoch Nemček, keď musel svoj pokus opakovať, pretože mal pokus sťažený o papier, ktorý ho trafil z hľadiska a svoj pokus premenil aj Kútny. Za domácich nebol úspešný nikto a dva body si odvážajú Trenčania. (19:36:37)

Nedal a Dukla Trenčín si odváža dva body za víťazstvo po nájazdoch.

Kováčik musí dať.

Za Trenčanov Kútny blafákom medzi betóny prekonáva Kristana.

Ručkay nedal keď ani nezakončil. Skúsene ho vytlačil gólman Lašák.

Za domácich ide Ručkay.

Nemček aj tentokrát úspešný.

Ten svoj pokus premenil aj keď bol v ťažkej situácii, keď diváci hodili na lad papier. Nájazd sa opakuje.

Nájazdy začne Trenčan Nemček.

Samostatné nájazdy začínajú.

O víťazovi zápasu nerozhodlo ani predĺženie a nasledujú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:15
    Nasleduje vhadzovanie pred Kristanom.

64:34
    Obojstranné vylúčenie. Na domácej strane Martin Bača za hrubosť a z Trenčanov si oddýchne Habšuda.

64:22
    Ručkay v slubnej pozíci, Lašák proti.

63:53
    Nitra v snahe streliť víťazný gól doposiaľ v predĺžení neúspešná aj keď je aktívnejšia.

61:55
    Veľká šanca Nitry, v ktorej sa ocitol Tomáš Chrenko. Dostal sa až pred Lašáka avšak ten jeho pokus chytá.

61:10
    Nasleduje vhadzovanie pred Lašákom.

Dalibor Sklár

Góly a asistencie: 2. Kováčik (Ručkay, Milo), 53. Kováčik (Ručkay) – 5. Šišovský, 58. Novajovský (Kútny)

HK Nitra: Kristan (Zima) – Nadašdi, Milo, Ordzovenský, Bača, Rais, M.Novák, Ďurkech, Piačka – M.Kováčik, T.Chrenko, Ručkay – Tománek, Stumpel, L.Novák – Segľa, Hamrák, Bajtek – Štumpf, Kmeč, Pupák
    HK DUKLA Trenčín: Lašák (Nagy) – Bobček, Nemčík, Čerešňák, Novajovský, Habšuda, Ryzák, Šimíček, Bagin –Komínek, Rusnák, Kútny – Klíma, Troliga, Toman – Buliš, Nemček, Šišovský – Lipták, Palák, Stantien

Rozhodca: Jura, Lauff – Kacej, Tvrdoň – Beniač