Boston – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 1:3 (kon.) | Toronto – Columbus 0:6 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 5:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:0 (kon.)
Nashville – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – LA Kings 2:3 (po pr.)
Nashville Predators
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
Arizona Coyotes
cz Utorok 26.11.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:51:51)

Československá stopa v utkání:

Radim VRBATA (PHX) 0+1, 5 střel, čas na ledě 19:44
    Martin HANZAL (PHX) 0+1, 6 střel, čas na ledě 19:41
    Rostislav KLESLA (PHX) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:56

Marek MAZANEC (NSH) 29 úspěšných zásahů, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 93,5%

Nejvíce času na ledě: Roman Josi 26:58 – Oliver Ekman-Larsson 23:58

Branky a nahrávky: 2. Spaling (Cullen, Smith), 9. Fisher (Wilson, Nystrom), 19. Bourque (Stalberg, Legwand), 60. Weber – 30. Boedker (Vermette, Chipchura), 33. Kennedy (Hanzal, Vrbata). Po třetinách: 3:0, 0:2, 1:0. Rozhodčí: Kimmerly, McCauley – Pancich, Heyer. Diváci: 15728.

Nashville vstoupil do dnešního utkání opravdu parádně, první třetinu vyhrál rozdílem třídy, tříbrankový náskok se nakonec stal v dnešním zápase rozhodujícím, jelikož Kojoti dokázali vstřelit pouze 2 branky.

Skóre otevřel již ve 2. minutě Nick Spaling, v 9. minutě zvyšoval na 2:0 Mike Fisher a ještě do první přestávky se prosadil také Gabriel Bourque.

Do druhé třetiny ale jakoby nastoupil proti Predators jiný tým, Coyotes zveldi svou hru na zcela jinou úroveň a zásluhou branek Mikkela Boedkera a Tima Kennedyho se vrátili zpátky do zápasu.

Ve třetí třetině ale Coyotes už nedokázali své velké šance využít, Marek Mazanec si připsal hned několik klíčových zákroků. Vítězství tak v závěrečné powerplay hostů pečetil gólem do prázdné branky kapitán Preds Shea Weber.

Nashville tak poráží Phoenix 4:2 a v tabulce Západní konference se posouvá na 10. místo, Phoenix zůstane osmý.

Nashville právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Hosté se nemohli dostat do nějakého tlaku v útočné třetině, puku se ujal SHEA WEBER a o mantinel střelou přes celé kluziště posílá Nashville do vedení 4:2! Bez asistence.

59:17
    Hosté se nemohou dostat k nějaké kombinaci, puk putuje po mantinelu.

58:54
    Oddechový čas si vzal Dave Tippett, aby mohl nastínit svým svěřencům, jak by si představoval sehrát poslední minutu základní hrací doby.

58:54
    Hosté už hrají v šesti, Mazanec nejdříve kryl střelu Vrbaty, poté jako šestý hráč na led přijel Mike Ribeiro, který se také dostal ke střele, kterou Mazanec výborným zákrokem lapil!

58:31
    Domácí se dlouho v útoku nezdrželi, dopředu opět míří Kojoti.

57:44
    Boedker se ihned po vhazování dostal k výborné střele, kterou Mazanec s problémy vyrazil, Ribeiro se pak s pukem dostal až za branku, odkud nic kloudného nevymyslel.

57:37
    Další zakázané uvolnění domácích.

57:13
    Vrbata se snažil překvapit Mazance vyjetím zpoza branky s rychlým zasunutím kotouče, mladý český brankář si ale prostor u tyčky pohlídal.

56:36
    Po Stonově nahození se k dorážce cpali hned tři hráči Coyotes, nikdo se k puku ale nedostal, načež domácí vyhazují na icing.

55:52
    Icing Predators.

55:30
    Vrbata sice nahodil kotouč do útočného pásma, tam ho ale v pohodě získali domácí obránci.

54:38
    Boedker pouze nahazuje puk do útočné třetiny a míří střídat, na led naskakuje opět česká letka v řadách Coyotes.

54:10
    Chipchura si až moc zahrával s kotoučem, o který následně v obranném pásmu Coyotes přišel.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 2. Spaling (Cullen, Smith), 9. Fisher (Wilson, Nystrom), 19. Bourque (Stalberg, Legwand), 60. Weber – 30. Boedker (Vermette, Chipchura), 33. Kennedy (Hanzal, Vrbata)

Nashville Predators: Mazanec (Hutton) – Josi, Weber, Klein, Jones, Ellis, Bartley – Hendricks, Fisher, Wilson – Stalberg, Legwand, Bourque – Smith, Cullen, Spaling – Clune, Gaustad, Nystrom
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Stone, Morris, Yandle, Schlemko, Klesla – Vrbata, Ribeiro, Doan – Moss, Hanzal, Kennedy – Boedker, Vermette, Klinkhammer – Szwarz, Halpern, Chipchura

Rozhodca: Kimmerly, McCauley – Pancich, Heyer

Diváci: 15728