Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekaterinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 3:4 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Doneck – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhreb – Ufa 0:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:2 (1:1, 0:0, 0:0)
HC Dinamo Riga
Utorok 26.11.2013, 14:00KHL

Lúčim sa s vami po tomto zaujímavom zápase a ďakujem za vašu pozornosť. (16:30:05)

Videli sme veľmi zaujímave, aj keď nie veľmi na góly bohaté stretnutie. Jugra odohrala veľmi dobrý zápas napriek tomu si zápisala už 13 pehru z posledných 14 zápasov

62:43
    Dinamo Riga dalo gól!
    Dinamo si v presilovke rozhodilo súpera a PAUL SZCZECHURA rozhodol tento zápas v predĺžení. Asistencie: Mat Robinson, Kyle Wilson

62:12
    Hossova delovka z kruhov, Biryukov sa však stihol presunúť.

61:30
    DOmáci sa velmi rýchlo oslobodzujú.

61:13
    Obrovská príležitosť pre hostí, Starosta si sadá na dve minúty. Presilovka 4 na 3

60:59
    Robinson sa s pukom obtočil okolo brány, chýbala mu odvaha a dobrý uhol na zakončenie.

60:18
    Shefer zaviedol puk do pásma, v rohu ho získal Jakubov, následne ho však aj stratil.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:46
    Robinson prihrával pred bránu, jeho spoluhráči sa však puku nezmocnili.

57:26
    Na druhej strane strielal Hossa, ani on však brankára neprekonal.

57:00
    Tellqvist teraz vychytal Redlihsa v dobrej šanci.

55:19
    Biryukov ani rozhodcovia teraz nevedli nájsť puk vo výstroji domáceho brankára nakoniec sa všetko vyriešilo.

54:52
    Dzerins sa obtočil okolo bránky, Biryukov jeho pokus vyrazil.

52:00
    Dzerins pekne hladal pred bránou Cipulisa, k tomu sa však puk nedostal.

49:12
    Veľká chyba Indrašisa, ktorý síce najprv pekne potiahol puk v pásme súpera no následne prihral puk rovno na súpera. Domáci sa takmer dostali do dobrej šance no Yakubov dostal puk na päty.

Miroslav Šimurka

Góly a asistencie: 15. Savinainen (Dixon, Smolenak) – 7. Wilson (Hossa, Robinson), 63. Szczechura (Robinson, Wilson)

Jugra Chanty-Mansijsk: Kuznetsov (Biryukov) – Shefer, Khvostov, Trončinský, Starosta, Pepelyaev, Sokolov, Dyakov – Bulyansky, Sitnikov, Yakubov – Savinainen, Dixon, Smolenak – Zhukov, Kruchinin, Knyazev – Plotnikov, Krysanov, Petrov – Gusev
    HC Dinamo Riga: Tellqvist (Cimermanis) – Rekis, Ozolins, Robinson, Lavins, Sotnieks, Redlihs K., Redlihs J., – Wilson, Pavlovs, Hossa – Indrasis, Hascak, Szczechura – Cipulis, Nizivijs, Dzerins – Begovs, Kuzmenkovs, Upitis – Cimermanis

Rozhodca: Zakharov Anatoly, Komarov Pavel – Alyoshin Pyotr, Ivanov Yury