Boston – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 1:3 (kon.) | Toronto – Columbus 0:6 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 5:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:0 (kon.)
Nashville – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – LA Kings 2:3 (po pr.)
Boston Bruins
4:3 (2:0, 0:1, 1:2)
Pittsburgh Penguins
cz Utorok 26.11.2013, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Československá stopa v utkání:
    David Krejčí (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:34
    Zdeno Chára (BOS) 1+0, 3 střely, čas na ledě 25:38 (03:53:35)

Tři hvězdy utkání:
    1. Torey Krug (BOS) 1+0
    2. James Neal (PIT) 2+1
    3. Tuukka Rask (BOS) 28 zák., 3 gólů, 90,3%

Je konec! K vidění bylo fantastické utkání, které přineslo tvrdou hru, excelentní hokejové momenty, ale i dramatický závěr, když necelou vteřinu před konce poslal Sidney Crosby klání do prodloužení. V něm si ale domácí díky Torey Krugovi uzmuli bonusový bod zpět a zvítězili 4:3. Děkuji za pozornost a u dalšího, doufám, že neméně atraktivního, on-line přenosu nashledanou!
    Střely na branku: 31:24

60:34
    Bruins právě vstřelili branku!
    Netrvalo dlouho a bylo rozhodnuto, domácí svůj tlak z úvodu prodloužená přetavili ve vítěznou branku. Po rychlé kombinaci vymetl levou šibenici branky Pens TOREY KRUG. Asistence. Loui Eriksson, Brad Marchand.

60:16
    Iginla měl na holi vítězství, po fantastickém obhození obránce se pokusil zakončit bekhendem, avšak Fleury svůj tým podržel.

60:01

Třetí dějství je minulostí, o vítězi bude muset rozhodnout prodloužení. O fantastické vyrovnání v závěrečné vteřině se postaral Sidney Crosby. Který z celků nakonec uzme bonusový bod?

60:00

59:59
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Neskutečná situace! Hostům se hra bez brankáře vyplatila, SIDNEY CROSBY dvě desetiny vteřiny před koncem utkání po velkém závaru před bránou Bostonu vyrovnává a posílá tak souboj do prodloužení. Asitence: Chris Kunitz, James Neal.

59:30
    A znovu, Pens už moc času nezbývá.

59:13
    Boston se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

58:50
    Lodivod Bostonu si bere oddechový čas. Jakou taktiku oba kouči svým celkům připraví?

58:46
    Hosté to zkoušejí bez brankáře, Marc-André Fleury putuje na střídačku. Vyplatí se Pittsburghu tento risk?

58:05
    Letang nyní sám nepřesnou přihrávkou vyhnal své spoluhráče až za Fleuryho bránu. Hosté musí začít znovu.

57:25
    Přechod Pens do útoku zastavuje ofsajd. Buly tak bude vhozeno v útočném pásmu. Po těžce vypracovaném vyrovnání je třetí branka Bruins pro hosty určitě velká rána. Uvidíme, co přinesou závěrečné minuty atraktivního utkání.

56:02
    Fleury se musel vytáhnout proti dorážce Marchanda, jehož bekhend měl opravdu nebezpečné parametry. Nakonec si ale gólman hostí poradil.

54:45
    Strhující závěr utkání pokračuje! Po přihrávce Krejčího se nenápadnou střelou od modré čáry prosazuje ZDENO CHÁRA, pro něhož je to první branka sezony při plném počtu hráčů na ledě. Asistence: David Krejčí, Milan Lucic.

53:48
    Hra se neuklidňuje, ba naopak, obě mužstva cítí stále stejnou příležitost. Za její vidinou se pak ženou při svém ofenzivním snažení.

52:58
    Opět Patrick Bergeron, tentorkáte vyslal nepříjemný pokus ihned po vhazování. Fleury se nenechal nachytat a zapříčinil další buly.

Libor Kucza

Góly a asistencie: 13. Eriksson (Soderberg), 16. Smith (Soderberg, Eriksson), 55. Chára (Krejčí, Lucic), 61. Krug (Eriksson, Marchand) – 21. Neal (Jokinen, Malkin), 52. Neal (Jokinen, Niskanen), 60. Crosby (Kunitz, Neal)

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Chara, Hamilton, Boychuk, Krug, Miller, Bartowski – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Eriksson – Söderberg, Kelly, Smith – Paille, Campbell, Thornton
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Orpik, Martin, Letang, Maata, Engelland, Niskanen – Kunitz, Crosby, Dupuis – Neal, Malkin, Jokinen – D'Agostini, Sutter, Gibons – Adams, Vitale, Sill

Rozhodca: Martell, Sutherland – Cormier, Shewchyk