Boston – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 1:3 (kon.) | Toronto – Columbus 0:6 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 5:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:0 (kon.)
Nashville – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – LA Kings 2:3 (po pr.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Jak Králové vyrovnali, tak podobně rozhodují i celý zápas, když Vojnov nahrál před branku ANZEMU KOPITAROVI, který střelou do růžku rozhodl o bodu navíc pro svůj tým. Asistence: Slava Vojnov, Robyn Regehr.

60:01

Vancouver se sice dostal do vedení ve 3. třetině, ale svou pasivitou o něj 3 mnuty před koncem základní části přišel, když jeho obrana nechala zcela volného Richardse před bránou, jenž následně vyrovnal.

60:00

59:25
    Ani jeden z týmů nechce přijít alespoň o bod a vše se tedy schyluje k prodloužení.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:06
    Carter našel zpoza branky volného MIKEA RICHARDSE před ní, který ihned bez přípravy našel mezírku mezi Luongovými betony. Asistence: Jeff Carter, Dwight King.

56:54
    Scrivers zachytil puk na brankové čáře a zachránil svůj tým od pohromy.

56:33
    Vancouver se začíná soustředit hlavně na bránění jednobrankového náskoku.

55:00
    Los Angeles má na vyrovnání posledních 5 minut.

54:05
    Opět stejný technický přestupek na straně Králů.

53:32
    Špatná rozehrávka hostů znamená zakázané uvolnění.

52:25
    Scrivers svým zákrokem drží hosty ještě ve hře o body.

52:00
    Oba týmy nevědí, jak přejít obranný val toho druhého, proto nyní končí puky hlavně až za brankami obou soupeřů.

49:55
    Domácí mohli jít 2 na 1, ale špatně přešli modrou čáru.

48:44
    Kassian s Carcillem se opět poprali a oba usedají na 5 minut na trestnou lavici.

46:59
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Už jsem chtěl napsat, že se dnes domácí v přesilovkách trápí, ale ke kotouči se dostal HENRIK SEDIN, který napodruhé přeci jen překonal Scriverse. Asistence: Daniel Sedin, Jason Garrison.

45:23
    Mitchell (LAK) vyloučen za držení.

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 38. Tanev (Higgins, Weise), 47. H. Sedin (D. Sedin, Garrison) – 14. Clifford (Vey, Toffoli), 58. Richards (Carter, King), 61. Kopitar (Vojnov, Regehr)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Garrison, Edler, Tanev, Hamhuis, Bieksa, Stanton – Higgins, Sedin H., Hansen – Sedin D., Santorelli, Kesler – Burrows, Richardson, Kassian – Booth, Weise, Sestito.
    Los Angeles Kings: Scrivens (Jones) – Doughty, Muzzin, Vojnov, Regehr, Martinez, Mitchell – Williams, Kopitar, Brown – Toffoli, Richards, King – Carter, Stoll, Carcillo – Nolan, Vey, Clliford.

Rozhodca: Hasenfratz, Kozari – Mach, Rody

Diváci: 18 910