Senica – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.)
HC Dukla Senica
4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 26.11.2013, 17:30 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine napokon domáci rozhodli o svojom tesnom víťazstve, keď tromi gólmi v posledných 10 minútach hry otočili výsledok vo svoj prospech. Najprv však hostia pridali tretí gól, keď sa vo vlastnom oslabení presadil Matejka a zvýšil na 3:1. Potom však padali góly už len do siete gólmana hostí. Kontaktný gól na 2:3 strelil v 50. minúte Klučiar, ktorý sa presadil pomedzi Pútekove betóny. Vyrovnávajúci gól strelil v 56. minúte Kluka, ktorého strela brankárovi prepadla a už ju nedokázal zachytiť. Víťazstvo na svoju stranu strhli Seničania 11 sekúnd pred záverečnou sirénou, keď Reissmuller tečoval Salajkovu strelu od modrej. Domáci teda zaslúžene zvíťazili 4:3. (19:51:14)

60:00

59:49
    Senica dala gól!
    A Seničania tesne pred samotným záverom hry prikláňajú víťazstvo na svoju stranu, keď Salajkovu strelu od modrej tečuje do bránky MARIÁN REISSMULLER a prvý krát v zápase dostal svoj tím do vedenia. Asistencie: Jozef Salajka

58:05
    Máme tu možno posledné vylúčenie v dnešnom zápase, na dve minúty odchádza Špila.

58:00
    Dve minúty do konca tretiny.

57:26
    Hostia v útočnom pásme, po Klepáčovej strele dokonca zvonila tyčka za Peksovým chrbtom.

56:44
    Hra Seničanov nabrala po vyrovnaní ešte vyššie obrátky, priaznivci ženú svojich hráčov vpred.

55:02
    Domáci sa napokon dočkali vyrovnania zásluhou MICHALA KLUKU, ktorého strela prepadla brankárovi hostí pomedzi betóny. Asistencie: René Jarolín, Ľubomír Vaškovič.

53:45
    Domáci sa snažia streliť vyrovnávajúci gól, ale hostia zubami-nechtami bránia jednogólový náskok.

52:30
    Jarolín v brejku, mieril však len brankárovi do hrude, napokon z toho nič nebolo.

49:37
    Seničania sa doťahujú na rozdiel jedného gólu zásluhou DUŠANA KLUČIARA, ktorý mieril pomedzi Pútekove betóny. Asistencie: Filip Surovka, Martin Mikolášek

49:21
    Hostia v plnom počte.

48:54
    Hostia sa oslobodzujú.

48:30
    Domáci v pásme, nevedia však nič vymyslieť.

47:44
    Sajdlova strela z ostrého uhlu, Pútekova lapačka však bola rýchlejšia.

47:21
    Vylúčenie na strane hostí, dve minúty pre Kurica za nedovolené bránenie.

46:30
    Hostia sú po góle nabudení, ak chcú domáci pomýšľať na body, mali by čo najskôr pridať druhý gól.

43:59
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia pridávajú gól vo vlastnom oslabení, keď domácim hráčom unikla dvojica Matejka – Poliaček a JAKUB MATEJKA napokon aj strelou pod hornú tyč pridáva tretí gól Liptákov. Asistencie: František Poliaček

43:00
    Za napadnutie odchádza na dve minúty Špila.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 33. Jarolín (Surovka), 50. Klučiar (Surovka, Mikolášek), 56. Kluka (Jarolín, Vaškovič), 60. Reissmuller (Salajka) – 7. Školiak (Kuric, Kubovčík), 31. Lištiak, 44. Matejka (Poliaček)

HC Dukla Senica: Peksa – Janík, Šedivý, Daráš, Reissmuller, Mrázik, Gula, Salajka, Ivičič – Klučiar, Vaškovič, Méry, Jarolín, Penák, Kluka, Mikolášek, Surovka, Sajdl, Kalináč, Šúrek, Šalka
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Mezovský, Janči, Špila, Klepáč, Sajko, Nitriansky, Bača, Školiak – Marcinko, Roháč, Kuric, Bokroš, Matejka, Poliaček, Števuliak, Broska, Lištiak, Janček, Kubovčík, Leskovjanský

Rozhodca: Hauko – Výleta, Polakovič