Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekaterinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 3:4 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Doneck – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhreb – Ufa 0:1 (kon.)
Dynamo Moskva
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Metallurg Novokuzneck
Utorok 26.11.2013, 16:30KHL

Máme tu koniec zápasu. Na začiatku tretej tretiny navýšil vedenie hostí Galimov a Novokuzneck vyhrával 4:2. V 58. minúte sa podarilo znížiť Ryazantsevovi no hostia ustáli tlak domácich na konci zápasu a v Moskve vyhrávajú nad Dinamom 3:4. Ďakujem za pozornosť. (18:59:14)

Dinamo Moskva dalo gól!
    Domáci predsa len znižujú! Autor gólu je ALEXANDER RYAZANTSEV. Asistencie: Maxim Pestushko, Denis Mosalyov.

56:34
    Oddychový čas hostí.

56:09
    Hostia prežili drvivý tlak domácich a sú v plnom počte.

54:10
    Lazushin ostáva na striedačke. Domáci to skúsia so šiestimi hráčmi.

54:09
    Vladislav Kurtayev si ide na dve minúty oddýchnuť za potknutie. Šanca pre Dinamo vrátiť sa do zápasu.

53:01
    Jalasvaara tvrdo vypálil. Sorokin vyráža ramenom.

52:30
    Novokuzneck znovu vyhadzuje puk cez všetky čiary.

51:50
    Sorokin sa stihol včas presunúť po strele Komarova.

51:12
    Domáci zatlačili hostí v ich obrannom pásme. Hráči Novokuznecku vyhadzuju puk na zakázané uvoľnenie.

50:15
    Zakazané uvoľnenie na strane Novokuznecku.

49:20
    Lazushin chytá strelu Arzamastseva.

48:30
    Veľa nepresností nakoniec ukončila Kosourová strela na Lazushina.

45:21
    Pri puku po dlhej dobe aj Sorokin.

Michal Kováčik

Góly a asistencie: 7. Sopin (Jalasvaara, Kasyanchuk), 33. Kokarev (Mosalyov, Soin), 58. Ryazantsev (Pestushko, Mosalyov) – 11. Yemelin (Valuisky), 19. Kosourov (Gareyev), 35. Kuklev (Gareyev), 44. Galimov (Zhafyarov, Arzamastsev)

Dynamo Moskva: Lazushin (Barzman) – Jalasvaara, Solovyov, Graňák, Vishnevsky, Ryazantsev, Mironov, Barantsev, Koryagin – Kokarev, Soin, Mosalyov – Pestunov, Komarov, Pestushko – Volkov, Karpov, Karsums – Babenko, Sopin, Kasyanchuk
    Metallurg Novokuzneck: Sorokin (Lozhkin) – Arzamastsev, Martynov, Giroux, Chernov, Aksyonenko, Kuklev, Kanarsky, Kapotov – Zhafyarov, Galimov, McLean – Kartayev, Gareyev, Kousourov – Lapenkov, Yemelin, Valuisky – Turukin, Velichkin, Nazarov

Rozhodca: Kiselyov Vladislav, Deyev Yakov – Petrov Evgeny, Fateyev Ivan