Boston – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 1:3 (kon.) | Toronto – Columbus 0:6 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 5:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:0 (kon.)
Nashville – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – LA Kings 2:3 (po pr.)
Tampa Bay Lightning
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
New York Rangers
cz Utorok 26.11.2013, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

51:19
    Po nepřehledné situaci v Bishopově brankovišti trefuje Hagelin tyč. Za zákrok na Richardse si jde navíc dvě minuty za krosček odsedět Viktor Hedman.

42:19
    Dvě minuty za hákování dostává domácí Alex Killorn.

31:34
    Série vyloučení pokračuje, rozhodčí nastavili přísný metr a hráči to pociťují. Prozměnu jde za vysokou hůl pykat hostující Nate Thompson.

29:01
    Naopak si teď mohou početní výhodu sladce užít Lightning. Po zákroku na domácího hráče si jde na dvě minuty za nedovolené bránění sednout hostující Marc Staal.

25:51
    Čeká nás první vylučování ve druhé části hry. Dvě minuty za hákování inkasuje na svůj účet domácí hráč Alex Killorn.

13:42
    Uvidíme opět přesilovku a i nyní si početní výhodu zahrají Rangers. Dvě minuty za katrem za držení odsedí Victor Hedman.

09:26
    Druhé vyloučení a tentokrát budou hrát oslábení domácí svěřenci. Dvě minuty za hákování si jde odpykat Eric Brewer, asistent u druhé dnešní branky.

05:15
    Kromě předchozího vyloučení dvou hráčů za bitku po první brance, uvidíme také první trest na dvě minuty. Sedět jde za vysokou hůl Del Zotto.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 3. Kučerov (Purcell, Brewer), 4. St. Louis (Hedman), 24. St. Louis (Filppula, Šustr), 37. Purcell, 59. Purcell (Louis, Killorn)

Tampa Bay Lightning: Bishop – Carle, Šustr, Salo, Hedman, Brewer, Barberio – Brown, Filppula, St. Louis – Kučerov, Killorn, Purcell – Palát, Johnson, Pánik – Labrie, Thompson, Crombeen
    New York Rangers: Talbot – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Moore, Del Zotto – Callahan, Richards, Nash – Zuccarello, Stepan, Kreider – Hagelin, Braasard, Pouliot – Dorsett, Moore, Boyle

Rozhodca: Ghislain Hebert, Francois St. Laurent – Andy McElman, Tony Sericolo