Boston – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 1:3 (kon.) | Toronto – Columbus 0:6 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 5:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:0 (kon.)
Nashville – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – LA Kings 2:3 (po pr.)
Tampa Bay Lightning
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
New York Rangers
cz Utorok 26.11.2013, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

To je pro dnešek vše, nashledanou u dalšího online přenosu ze zápasu National Hockey League. (04:16:16)

3. Nikita Kučerov (1+0)

Viděli jsme zápas, ve kterém rozhodovaly využité šance, chyby v obraně a neproměněné přesilovky. Dvě branky si za Tampu Bay připsali Martin St. Louis a Teddy Purcell, o pátý úspěch Bolts se zasloužil Nikita Kučerov. Přestože Rangers svého soupeře přestříleli, gólman Lightning Ben Bishop zastavil všechny na něj letící pokusy a byl velmi důležitým faktorem úspěchu svého týmu.

60:00

58:59
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto o tom, kdo si dneska odnese dva body za výhru. Tampa Bay se dostala do první větší příležitosti za posledních pět až deset minut a hned z toho těží zlato. Útočníci Blesků šli v přečíslení dva na jednoho. Zakončující TEDDY PURCELL se rozhodl poslat kotouč na branku sám a po dorážce vlastní střely dává pátý gól domácích v dnešním zápase. Asistence: Martin St. Louis, Alex Killorn

58:22
    Stejnou situaci zažil na stejném místě také Rick Nash, jenž se s pukem zamotal kolem vlastní osy a nakonec o touš přišel.

57:38
    Ryan Callahan se snažil dostat puk za modrou čáru, ale byl sám proti třem mužům z Tampy Bay.

56:38
    Hned dva na jednoho si vyšlápli domácí obránci proti soupeři ve svém obranném pásmu.

55:26
    Další úspěšné vyhození Blesků až k Talbotovi, Jezdci už očovidně nemají příliš sil na práci v útočném pásmu. Přesně taková hra domácímu výběru vyhovuje.

54:37
    Domácí se snaží stahovat hlavně do obrany a očividně už tolik nemyslí na útok, za stavu 4:0 se to ale dá pochopit.

53:23
    Další přesilová hra New Yorku, která k ničemu nevedla.

53:11
    Ben Bishop si připisuje poměrně snadný zákrok a zakrývá kotouč svou rukavicí.

52:58
    Hodně hraniční zákrok v útočném pásmu na hráče Bolts, rozhodčí ale nechává hru pokračovat.

52:10
    Další chyba při rozehrávce v útočném pásmu , Rangers to opět stojí část přesilovky na území soupeře.

51:33
    Jenže zatím se početní výhoda Jezdců moc dobře nevyvíjí, domácí se hned v úvodních vteřinách oslabení osvobozují.

51:19
    Jedna z posledních šancí pro Rangers, jak se dnes dostat do výraznější šance vstřelit branku.

51:19
    Po nepřehledné situaci v Bishopově brankovišti trefuje Hagelin tyč. Za zákrok na Richardse si jde navíc dvě minuty za krosček odsedět Viktor Hedman.

51:03
    Více ze hry ale mají Rangers, dobrou pozici si za brankou tvořil Hageln, jenže nenašel nikoho volného na brankovišti.

50:14
    Tak dlouho si hráči obou týmů vyměňovali kotouč ve středním pásmu na hokejkách, až na konec končí za brankou Tampy.

49:33
    Už se zdálo, že si zaútočí také Bolts, jenže Tampě je odpískáno další postavení mimo hru.

49:25
    Ryan Callahan prověřil nepříliš nebezpečnou střelou Bena Bishopa. Gólmana Tampy v dnešní formě tento pokus překvapit nemohl.

48:56
    Útočné pásmo získali Rangers, ale důraznější v soubojích u mantinelu byli hráči soupeře.

48:38
    Hra přerušena, bude se vhazovat před Benem Bishopem.

48:31
    Hra trošičku ubrala na tempu, puk létá z jedné strany ledové plochy na druhou.

47:37
    Vůbec špatně nevypadal další založený útok Bolts, ale domácí se dostali do ofsajdové pozice, takže museli opustit útočné pásmo.

46:49
    Po delší prodlevě si připisuje zákrok Cam Talbot, ten si už potřeboval osahat kus černné gumy, zatím si příliš nezachytal.

46:30
    Zakázané uvolnění Tampy Bay.

46:04
    Chyba nastala v obranném pásmu Lightning a málem to hráče v modrých trikotech mrzelo, McDonagh k jejich štěstí netrefil zařízení.

45:38
    Gólman Bolts znovu přerušuje hru.

45:36
    Callahan se obtáčel hbitě kolem branky, jenže není dnes už žádným překvapením, že všechny problémy řeší Ben Bishop.

45:02
    Filppula přihrával na uvolněného spoluhráče čekajícího na levém křídle, jeho střela zápěstím končí mimo branku.

44:29
    Domácí zblokovali v této třetině už pět střel soupeře a i to je důvod, proč se ubránili i další početní přesile svého soupeře.

43:56
    A Bolts opět okamžitě vyhazují až k Talbotovi.

43:29
    Už jsou Jezdci zpět na území soupeře, Stepanovo nahození Bishop kryje pravým betonem.

42:34
    První zásah po střele Del Zotta Bishop podržel, další šanci už si hosté nevytvořili a Tampa vyhazuje.

42:19
    Od začátku třetí části je v brance New Yorku Cam Talbot!

42:19
    Dvě minuty za hákování dostává domácí Alex Killorn.

42:17
    Del Zotto se natahoval pro přihrávku, ale minul puk na brankovišti.

41:25
    Dobré střídání hráčů v bílých dresech. Rangers dokázali delší dobu podržet puk v útočném pásmo a Bolts zachraňuje opět Bishop.

40:36
    Domácí šli v přečíslení tři na jednoho, Filppula pouze nahodil po mantinelu a ke kotouči se následně dostali Rangers.

40:09
    Okamžitě po úvodním vhazování se s pukem dopředu vrhl Rick Nash. Jeho šance ale končí sražená v ochranné sítí jedním z hráčů Tampy.

40:01

I druhá třetina nabídla dívákům v Tampě dvě branky v podobě dvou zásahů domácího týmu. Rangers nedokázali v uplynulých dvaceti minutách využít ani přesilovku pět na tři a i to je důvod, proč stále nepřekonali vynikajícího Bena Bishopa. Martin St. Louis může v závěrečné části dovršti hattrick. Podaří se mu to?

Střely na branku ve druhé třetině

Tampa Bay Lightning: 12

New York Rangers: 10

Hosté z New Yorku sice stále vedou na střelecké pokusy, avšak domácí Tampa vede už o čtyři branky. Dva góly má navíc na svém kontě po druhé třetině Martin St. Louis. Bolts využili zejména svých rychlých protiútoků a zatím si jdou velice jistě za vítězstvím, přestože jejich brankář má daleko více práce.

40:00

39:28
    Filppula zkouší vstřelit ještě jednu branku do šatny, ale gólman Jezdců raději přidrží puk na brankovišti pod svou lapačkou.

38:32
    Hra se před koncem druhé části odehrává převážně na území, kde je branka Henrika Lundqvista. Domácí jej nějak nezasypávají střelami, avšak gólman Rangers musí dávat pozor.

36:52
    Opět se potvrzuje, že Tampa Bay dnes nepotřebuje příliš šancí na to, aby dosáhla sladkého úspěchu v podobě vstřelené branky. TEDDY PURCELL velice mazaně naznačoval přihrávku na levé křídlo. Tento promyšlený tah mu vyšel a následně se stejný hráč rozhodl pro střelu pod víko Lundqvistovy svatyně. Švédský gólman už nestihl na tento rychlý pokus nijak reagovat a Bolts vedou už 4:0. Bez asistence.

35:46
    Také Tampa zažila velice podobný příběh na území soupeře. Martin St. Louis sice získal touš pro Filppulu, ten už tak úspěšný nebyl při svých kličkách.

35:08
    Hned po buly se pustili směrem kupředu plnou parou Jezdci, zavezli puk do útočné třetiny, tam ale jejich počínání rychle skončilo.

34:55
    Po reklamní přestávce se bude vhazovat po pravici Henrika Lundqvista.

34:23
    Rangers jsou ale trošku zmatení a zamotaní po dvou delších oslabeních, už jim trošku dochází síly v závěru druhé části. Z toho by Tampa mohla těžit.

33:34
    V posledních vteřinách vyloučení zastavil šanci domácích na brankovišti Staal.

32:43
    Už nadvakrát se podařilo Jezdcům vyhodit, zdá se, že dnes ani Tampa nebude v početních výhodách příliš vyčnívat.

31:59
    Další přesilovka Tampy začala poměrně zdařile, Bolts si tvořili tlak, ale po sérii přihrávek se neostali ani k jedinému zakončení.

31:34
    Série vyloučení pokračuje, rozhodčí nastavili přísný metr a hráči to pociťují. Prozměnu jde za vysokou hůl pykat hostující Nate Thompson.

31:04
    Teď už jsou hosté v pěti, největší šanci měli Lightning v poslední vteřině přesilovky, Lundqvist ale s přeledem zasahuje.

30:50
    Stejná situace s opakuje znovu.

30:19
    New York už potřetí posílá puk na Bishopovu svatyni a Bleskové se nezvládají příliš dostávat v přesilovce do šancí.

29:48
    Martin St. Louis hledal z pravého roho volného spoluhráče, ale nakonec nepřesně rozehrál.

29:10
    Domácí nezačínají svou početní výhodu příliš dobře, Rangers okamžitě po buly vyhazují přes celou délku kluziště.

29:01
    Naopak si teď mohou početní výhodu sladce užít Lightning. Po zákroku na domácího hráče si jde na dvě minuty za nedovolené bránění sednout hostující Marc Staal.

28:59
    Je konec početní výhody týmu z Manhattnu. Ani tuhle přesilovku hosté nevyužívají a i nadále se trápí.

28:37
    A navíc si Newyorčané nerozuměli a vyhodili v přesilovce na icing.

28:22
    Tampa Bay se hned třikrát za sebou osvobozuje, v podobě vyhození kotouče na druhou stranu kluziště.

28:00
    Hodně povedená střele od modré v podání Stralmana, Bishop připraven vyrazit svým pravým betonem do rohu.

27:53
    Vše ale nakonec není tak horké, stejný brankář bude pokračovat v utkání.

27:53
    Ten má teď ale po dalším zákroku problém. Na brankovišti byl jedním z hráčů Rangers zasažen do a těžce se zvedá z ledu.

27:53
    Už je Tampa ve čtyřech a nejhorší chvilky tak má, zdá se, za sebou. Další chválu můžeme poslat opět na adresu Bishopa.

27:26
    Úspěšný zákrok Bishopa proti Callahanovi, končí šancí na druhé straně, kdy mohli zaútoč ve vlastním oslabení domácí.

26:57
    Jenže Lightning okamžitě vyhazují a šetří drahocené vteřinky z dvojnásobného oslabení.

26:49
    A pozor, přesilovka pro Rangers 5 na 3! B. J. Crombeen si jde odsedět trest za sekání.

26:40
    Už se ale Tampa osvobozuje, Rangers zatím příliš v přesilovce nevymysleli.

26:10
    Del Zotto neměl na modré komu přihrávat a tak z této pozice zkusil nahodit puk na branku. Nikdo jej ale netečoval, a tak tento pokus Bishopa příliš nepřekvapil.

25:51
    Čeká nás první vylučování ve druhé části hry. Dvě minuty za hákování inkasuje na svůj účet domácí hráč Alex Killorn.

25:27
    Branka Martina St. Louise byla teprve druhou střelou ve druhé třetině Tampy, která letěla na Lundqvista.

24:38
    A domácí očividně nabrali na sebevědomí, protože už se daleko snadněji dostávají do útočného pásma.

23:12
    Dejte tomu muži ještě jednu zlatou helmu nebo hokejku do rukou. To snad není možné! První výraznější šance Blesků v druhé třetině a hned končí v síti Henrika Lundqvista. Opět to byl dnešní oslavovaný hráč MARTIN ST. LOUIS, kdo unikl na modré čářé a tváří v tvář brankáři Rangers v souboji dvou hvězd vítězí, když zakončuje k pravé tyči střelou zápěstím. Asistence: Valtteri Filppula, Andrej Šustr.

22:41
    Ale ani Rangers teď nejsou nějak příliš jistí se svou rozehrávku přes modrou čáru.

21:56
    Tampa se stále nemůže trvale usadit v útočném pásmu. Zkouší tak alespoň nahazovat puky po mantinelu, což zatím k úspěchu nevede.

21:24
    Další úspěšný zásah domácího brankáře. V uplynulém momentě musel zakročit proti Staalově střele maskou. Bishop se sice trošku otřásl, ale v pohodě se zvedá z ledu.

20:58
    Puk poskakující na brankovišti raději Bishop podrží. Dnes očividně sází na jistotu kolem sebe.

20:48
    Rangers zkusili dlouho přihrávku napříč celým kluzištěm, nakonec se napískal icing.

20:16
    I tentokrát vyhráli úvodní buly třetiny domácí, hned se dopředu pouští Martin S. Louis, je ale zastaven těsně za modrou čárou.

20:01

Za zmínku také zcela jistě stojí doposud skvělý výkon brankáře Tampy Bena Bishopa, který je jasným důvodem, proč Lightning vedou 2:0.

Pomalu už se nám blíží začátek druhé části. V té první sice měli střelecky o sedm pokusů na branku navrch hostující Rangers. Byli to ovšem domácí Lightning, kdo se prosadil dvakrát z deseti střeleckých pokusů a zatím těží z minima maximum. Uvidíme, co nám přinese průběh druhé periody.

Střely na banku v první třetině

Tampa Bay Lightning: 10

New York Rangers: 17

V úvodu první části jsme viděli dvě rychlé branky Tampy Bay, po zbytek úvodní periody už měli herně navrch Rangers. Využít svou střeleckou převahu mohou už ve druhé třetině.

20:00

19:35
    Poslední vteřiny první části se odehrávají převážně ve středním pásmu.

18:57
    Rangers zkoušeli založit rychlou akci na pár doteků, ale zastavili je domácí hráči v modrých dresech na hranici svého obranného pásma.

18:25
    Od druhé vstřelené branky domácím příliš věcí nevychází. Když už se konečně zmocnili puku, zastavil je ofsajd na útočné modré čáře.

17:36
    Hagelin využil své rychlosti a dostal se sám s pukem do útoční třetiny, nikdo mu ale nevypomohl a následně o touš přišel.

17:11
    O rychlý protiútok se pokusili Lightning, ale nahození od modré neměl Lundqvist problém ukrýt do své rukavice.

16:56
    Domácí strážce svatyně má rozhodně o zábavu v první třetině postaráno, po střele zápěstím Kreidera si připisuje zákrok lapačkou.

16:40
    Další skvělá příležitost Rangers a ještě skvělejší Bishop! Stepan měl před sebou polovinu odkryté branky, avšak domácí gólman se stihl včas přesunout k levé tyči a zasáhnout lapačkou. Právě tento muž je důvodem, proč Tampa stále vede 2:0.

16:15
    Dorsett tak dlouho kličkoval s pukem sám útočným pásmem, až o něj za brankou přišel.

15:46
    Domácí v plném počtu, ubránili i druhou početní nevýhodu.

15:17
    Poměrně povedená střele od modré, jejímž autorem byl McDonagh. Končí ale sražená mimo branku.

14:39
    Rick Nash s pukem za brankou vůbec nemyslel celou situaci špatně, ale jeho spoluhráči už s pukem nenaložili nejlépe.

14:15
    Tampa se osvobozuje i napodruhé.

13:57
    Jenže New York okamžitě přichází po neúspěšné kombinace o puk v útočném pásmu.

13:42
    Uvidíme opět přesilovku a i nyní si početní výhodu zahrají Rangers. Dvě minuty za katrem za držení odsedí Victor Hedman.

13:24
    A opět Del Zotto, tentokrát už v trochu méně výrazné pozici.

13:02
    Nádherná přihrávka zpoza branky Hagelina na Del Zotta, ten měl na levém kruhu hodně prostoru ke střele, jenže znovu dobře připravený Ben Bishop likviduje tento pokus!

12:27
    Po buly sice získali puk na své hole Rangers, ale sami se následně nechali připravit o výhodu útočného pásma.

12:15
    Kotouč skotačil, skákal, létal vzdušným prostorem nad brankovištěm Bishopa, ten nakonec stihl kotouč uklidit do své lapačky.

11:43
    I domácí celek se ve své první početní nevýhodě ubránil a může myslet znovu na útok.

11:16
    Sám proti dvěma hráčům v modrých dresech za brankou se ocitl Zuccarello, ze souboje vychází nedobře.

10:38
    McDonagh vyzkoušel moment překvapení a v rámci něj nahození od modré čáry na branku – neúspěšně.

09:50
    První vážnější situaci v přesilovce Rangers Bishop řeší s chladnou hlavou, hosté přicházejí hned vzápětí o útočnou třetinu.

09:26
    Druhé vyloučení a tentokrát budou hrát oslábení domácí svěřenci. Dvě minuty za hákování si jde odpykat Eric Brewer, asistent u druhé dnešní branky.

09:03
    Další zákrok pr Bishopa do sbírky, zasahuje proti střele Staala.

08:25
    A opět se hráči v bílých dresech zkoušeli vymota zpoza situace Bishopovy svatyně, Zuccarello ovšem zkazil svou rozehrávku.

07:56
    Tahle akce Rangers už mohla vypadat daleko lépe. Hezky si na přihrávku před brankovištěm počkal Richards, jeho lehce tečované zakončení ovšem domácího gólmana nezaskočilo.

07:41
    Pálit zkouše kousek za levým kruhém newyorský Moore, ale Bishop připraven v rozkleku.

07:15
    Hosté už jsou kompletní a první oslabení ustáli v klidu, stále ale prohrávají o dvě branky. To je určitě tíží daleko více.

06:45
    Už zase motají Lightning hlavy svým soupeřům, Henrik Lundqvist si ale připisuje další zdařilý zásah.

06:01
    Tampa se usazuje na delší dobu v útočné třetině. St. Louis dostával puk na hokejku k pravé tyči, ale těsně míjí.

05:15
    Kromě předchozího vyloučení dvou hráčů za bitku po první brance, uvidíme také první trest na dvě minuty. Sedět jde za vysokou hůl Del Zotto.

05:04
    Hra už se zase na chvíli přesunula za svatyni domácích, tam si ovšem hosté příliš dobře nepočínají.

03:10
    Neuvěřitelné! Jako by tomu někdo chtěl, aby si MARTIN ST. LOUIS užil tento večer maximálně naplno. Hbitý kapitán Lightning nabral na modré čáře rychlost, popadl kotouč do své moci a vesměs sám uháněl na Lundqvista. Ten nestačil na jeho střelecký pokus a po zdaříle kličce končí kus černé gumy pod víkem. Asistence: Victor Hedman.

02:12
    Z dalšího střeleckého pokusu už se ovšem Tampa prosazuje! Domácí se dlouho motali před i za brankou Henrika Lunqvista a Rangers situaci vůbec nezvládli. Přesnou přihrávku bekhendem na svou hůl dostal na levý kruh právě NIKITA KUČEROV, který zavěšuje střelou zápěstím do horní poloviny branky hostujícího celku. Asistence: Teddy Purcell, Eric Brewer.

01:43
    Na druhé straně se Henrika Lundqvista snažil překvapit Johnson, avšak brankář Rangers se proti němu vytáhl zdařilm zákrokem ramenem.

01:03
    Buly po pravici Bishopa, ke střele se propracoval Callahan, domácí brankář vyráží do rohu.

00:15
    Hned po vhazování se dopředu rychle pustila Tampa, jenže ze brankou Lundqvista o puk rychle přichází.

00:01

Teď už je vše připraveno k úvodnímu buly. Hráči už se sjíždí ve středovém kruhu a můžeme začít.

Ještě nás čeká poslech americké národní hymny.

A stejnému hráči předává speciální dar i jeho zraněný střelec a kolega Steven Stamkos. Stejně tak blahopřejí i další.

Oba týmy jsou již na ledě, ještě probíhá malý ceremoniál věnovaný hráči jménem Martin St. Louis, který dnes odehraje tisícáté utkání v National Hockey League. Ten nastoupil na led i s celou rodinou a je to pro něj hodně emotivní chvíle, má za potlesku celé arény hodně na krajčku.

Utkání nám začne za několik okamžiků, dnešní zápas na ledě týmu Tampa Bay Lightning startuje v 1:30 hodin. V brance by se měl na straně domácích objevit Ben Bishop, zatímco tři tyče Rangers se nejspíše pokusí hájit Švéd Henrik Lundqvist.

Tampa Bay Lightning: Bishop – Carle, Šustr, Salo, Hedman, Brewer, Barberio – Brown, Filppula, St. Louis – Kučerov, Killorn, Purcell – Palát, Johnson, Pánik – Labrie, Thompson, Crombeen

New York Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Moore, Del Zotto – Callahan, Richards, Nash – Zuccarello, Stepan, Kreider – Hagelin, Braasard, Pouliot – Dorsett, Moore, Boyle.

Vítejte u dalšího online přenosu zámořské hokejové soutěže. Tentokrát nás čeká souboj mezi týmy Tampa Bay Lightning a klubem z Manhattnu New York Rangers, uvidíme střetnutí celků z Atlantické a Metropolitní divize

TAMPA BAY LIGHTNING

Tampa je zatím překvapením soutěže. Dokázala do nové sezóny vlétnout s velice pozitivní bilancí a aktuálně drží třetí příčku Atlantické divize, v tabulce Východní konference pak patří Bleskům čtvrtá pozice. Doposud neproduktivnějším mužem v sestavě modrobílých byl rozený střelec Steven Stamkos (14 + 9).

Avšak právě tato klíčová postava týmu utrpěla nedávno zranění nohy a delší dobu nebude moci nastoupit k zápasům Tampy Bay. Největší porce přídelů kanadských bodů se tak očekává od hráče nosícího na dresu jméno Martin St. Louis (8 + 13). Ten už ve statistikách ztrácí na svého zraněného spoluhráče pouhé
    dva body.

O místo v brankovišti se i nadále pere velice vyrovnaná dvojice gólmanů – Ben Bishop a Andres Lindbäck. Tampa má za sebou venkovní trip o délce čtyř zápasů, ani v jednom nedokázala zvítězit. Naposledy podlehla těsně 1:0 v prodloužení Anahaimu.

NEW YORK RANGERS

Jezdci si při posledním zápase přilepšili. Když navštívili soupeřovo kluziště v Nashvillu, dokázali na něm vybojovat výhru v základní hrací době 2:0. New Yorku to aktuálně stačí na třetí místo v Metropolitní divizi a osmou pozici mezí týmy Východní konference.

Statistikám týmu i nadále vévodí se šestnácti kanadskými body Brad Richards (6 + 10), na paty mu šlape v posledním zápase proti Predators skórující Derek Stepan (5 + 11). Stejně tak se při výjezdu na led Nashvillu prosadil i Ryan McDonagh (5 + 7). Do branky Rangers nastoupí buď naposledy chytající Cam Talbot nebo švédská brankářská hvězda a vítěz předposlední Vezina trophy Henrik Lundqvist.

Vzájemné zápasy

Oba kluby se naposledy potkali v únoru letošního roku, utkání se odehrálo v newyorské Madison Square Garden. New York Rangers v něm povolili soupeři z Tampy pouze jedinou branku a celkem klidným výsledkem pro sebe urvalí výhru 4:1.

Ondřej Palát (TBL) (3 + 3)
    Radko Gudas (TBL) (1 + 5)
    Andrej Šustr (TBL) (0 + 4)
    Richard Pánik (TBL) (1 + 9)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 3. Kučerov (Purcell, Brewer), 4. St. Louis (Hedman), 24. St. Louis (Filppula, Šustr), 37. Purcell, 59. Purcell (Louis, Killorn)

New York Rangers: Talbot – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Moore, Del Zotto – Callahan, Richards, Nash – Zuccarello, Stepan, Kreider – Hagelin, Braasard, Pouliot – Dorsett, Moore, Boyle

Rozhodca: Ghislain Hebert, Francois St. Laurent – Andy McElman, Tony Sericolo