Praia – Tondela 2:0 (kon.) | Ferreira – Chaves 1:1 (kon.) | Feirense – Belenenses 0:1 (kon.)
Rio Ave – Boavista 1:2 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:1 (0:0)
GD Chaves
cz Sobota 05.11.2016, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira (kapacita: 6.452 diváků) • Primeira Liga • 10. kolo

Dlouhou dobu čekali fanoušci v tomto zápase na gól. Ten první padl v 55. minutě a prosadili se hosté. Deset minut před koncem zápasu dokázali domácí vyrovnat, prosadil se Pedriňo. Za nerozhodného stavu 1:1 zápas skončil. (18:58:33)

90+5

90+5
    Nic víc se už nestane.

90+3
    Pedriňo se dostal do zakončení brankář Ricardo vyrazil míč jen na roh.

90+1
    Probíhá nastavený čas, nastavovat se bude pět minut.

87
    Hostující Rafael Assis rozehrával rohový kop, následně se do zakončení dostal Rodrigo Battaglia, který branku minul.

87
    Baixiňo dokázal výborně zblokovat střelu soupeře. Byl to Hamdou Elhouni, kdo vystřelil.

84
    Žlutou kartu dostává Mateus da Silva (FC Paços Ferreira).

82
    Braga rozehrával hostující rohový kop, ale do zakončení se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

82
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Pedrigao, přichází Hamdou Elhouni.
    80. PEDRIŇO - 1:1

80
    Ferreira právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno, krásnou ránou se prosazuje PEDRIŇO.

79
    Nyní pro změnu domácí hráči zatlačili soupeře v jeho obranné polovině a snaží se o vyrovnání, mnoho kombinací končí nepřesnou přihrávkou.

76
    K vidění je aktivnější hra hostujícího celku, domácí fotbalisté jsou horší a musí si pomáhat fauly.