Trnava B – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.) | Lipany – Lok. Košice 3:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – Haniska 3:1 (kon.)
L. Mikuláš – MFK Zvolen 3:1 (kon.) | R. Sobota – Poprad 0:2 (kon.) | Svätý Jur – Nitra 0:1 (kon.)
Pohronie – Žilina B 3:0 (kon.) | Skalica – Sereď 1:0 (kon.) | B. Bystrica – Martin 4:0 (kon.)
FC Spartak Trnava B
0:3 (0:2)
Nové Mesto nad Váhom
Sobota 05.11.2016, 13:30MONACObet liga

Je za nami aj druhý polčas stretnutia medzi FC Spartak Trnava B – Nové Mesto nad Váhom. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 2: pre Nové Mesto nad Váhom. V druhom polčase sme sa dočkali jedného presného zásahu a ten prišiel v 90 minúte z kopačky futbalistov hostí.
    Trnava tak v boji o štvrté miesto prehrala a posúva sa v tabuľke za dnešného súpera, ktorým bol AFC Nové Mesto nad Váhom.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (15:17:59)

90+2

90+1
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza ., prichádza ..

90
    Nové Mesto nad Váhom dalo gól!

Tak a je definitívne rozhodnuté. V samom závere riadného hracieho času pridáva Nové Mesto nad Váhom tretí kúsok za chrbát Mateja Strapáka.
    Meno strelca: MAREK JASTRÁB.

89
    V závere zápasu zahrá Trnava rohový kop.

88
    Ani tento útok domácich nemohol ďalej pokračovať. Ďalšie ofsajdové postavenie neušlo čiarovému rozhodcovi.

87
    Lopta sa drží na polovičke Spartaku Trnavy. Domáci futbalisti majú veľký problém loptu vôbec dostať za poliacu čiaru.

84
    Do konca zápasu ostáva niečo viac ako 5 minút a ja si už teraz trúfam povedať, že AFC zvládlo nátlak v druhom polčase a právom získa tri body v Trnave.

82
    Trnava musí odovzdať loptu súperovi aj v tomto prípade. Jednalo sa totiž o ofsajd.

81
    Priamy kop preletel ponad múr, no medzi tri žrde nezaplachtil. Nasleduje odkop od bránky AFC.

80
    Žltú kartu dostáva aj jeden z futbalistov AFC po zákroku na domáceho útočníka.

80
    Domáci majú k dispozícii priamy kop z veľmi dobrej pozície.

79
    Ani nie o minútku neskôr prišla ďalšia strela. Nové Mesto však ani po tomto pokuse nepridáva tretí presný zásah zápasu.

78
    Rýchlim protiútokom cez stred ihriska to skúsili po dlhšom čase aj futbalisti AFC. Ani tým sa však pri strele nepošťastilo, no získali aspoň cenné sekundy.

77
    Nebezpečná strela domácich nekončí gólom. Tomáš Belic výborne likviduje strelu jedného z domácich futbalistov.

76
    Výborný Tomáš Belic likviduje center z krídla. Samozrejme s rozohrávkou sa nikam neponáhľa.

75
    Trnava nechce požičať loptu hosťom ani na minútku. Tým sa darí len odkopávať, takže je lopta neustále pod kontrolou Trnavy.

73
    Trnava zvyšuje svoj nátlak, no chýba tomu strela a bez strely nepríde gól. Navyše čas sa kráti a Nové Mesto má nakročené k siedmej výhre v sezóne.