Monaco – Nancy 6:0 (kon.) | Bordeaux – Lorient 2:1 (kon.) | Lyon – Bastia 2:1 (kon.)
Dijon – Guingamp 3:3 (kon.) | Angers – Lille 1:0 (kon.) | Nantes – Toulouse 1:1 (kon.)
AS Monaco
6:0 (2:0)
AS Nancy-Lorraine
cz Sobota 05.11.2016, 17:00 • Stade Louis II., Monako • Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, díky za pozornost. Nyní se s Vámi loučím a těším se na další sledování sportovních klání, na počtenou! (19:01:11)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:7. Fauly: 10:18.

Monako potvrdilo roli favorita, po poločase přidalo ještě čtyři branky a suverénním způsobem si s Nancy poradilo.

V 65. minutě zvýšil na 3:0 mladičký Kylian Mbappé Lottin a vypadalo to, že už to tak zůstane až do konce... V samém závěru to ale Jardimovi svěřenci pořádně rozjeli a nastříleli další tři góly, když nejprve v 87. minutě hlavičkoval přesně Guido Carrillo, v 90. minutě proměnil po faulu na Jeana další penaltu Fabinho a v 90+2. minutě definitivně uzavřel gólový účet druhým gólem Guido Carrillo.

90+2
    90+2. Guido CARRILLO - 6:0

90+2
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Mbappé Lottin to na levé straně udělal fantasticky, zmátl dva obránce a zpětnou nahrávkou připravil dobrou pozici pro GUIDA CARIILLA, jenž napálil míč do sítě a na světě je půltucet monackých branek! Asistence: Kylian Mbappé Lottin.

90+1
    Nastaveny jsou dvě minuty.
    90. FABINHO - 5:0

90
    FABINHO se ujal exekuce a počínal si dobře, i když tentokráte N'Dy Assembé vystihl stranu, nárok neměl ani náhodou! Monako tak završuje nepopulárního „bůra“!
    89. Lengletův faul na Jeana, po němž Monačtí kopali další penaltu.

89
    Další penalta pro domácí tým! Jean potáhl míč do vápna a Lenglet jej podrazil, je to jasné!
    87. Guido CARRILLO - 4:0

87
    Benjamin Mendy protáhl balon po levé lajně a parádním centrem, který přeletěl brankáře, našel na zadní tyči GUIDA CARRILLA, který již neměl problém hlavičkou zatlouci míč do odkryté brány! Asistence: Benjamin Mendy.

86
    Monako ale rohovému kopu odolalo a Lemar vytahuje balon k pokutovému území hostujícího týmu.

85
    Parádní zákrok předvedl Subašić proti Pedrettiho střele! Chorvat šel včas na zem a křížný přízemní pokus z halfvoleje vyrazil na roh!

84
    Marchetti ukázkovou kosou podrazil Sidibého, Letexier jej ale netrestá žlutou kartou, nýbrž volí cestu domluvy.

83
    Mandanne bojoval u vápna Monaka s Raggim, nakonec byl ale úspěšnější právě italský obránce domácího týmu.

82
    Corentin Jean si balon navedl po pravé straně dopředu a nakonec se dostal i k zakončení, z úhlu ale rozvlnil jen boční síť N'Dy Assembého brány.

81
    Marchetti posunul míč na středu hřiště Pedrettimu, jeho průniková nahrávka ale končí jen u Subašiće.

Michal Konvalina

Góly: 25. Falcao, 30. Falcao (pen.), 65. Mbappé Lottin, 87. Carrillo (Mendy), 90. Fabinho (pen.), 90+2. Carrillo (Mbappé Lottin)

Karty:   79. Badila (NAN)

AS Monaco: Subašić (C) – Sidibé, Raggi, Jemerson, Mendy – B. Silva (80. Jean), Bakayoko, Fabinho, Lemar – Falcao (C) (72. Carrillo), Germain (64. Mbappé Lottin).
    Náhradníci: De Sanctis – A. Diallo, Traoré, Carrillo, Boschilia, Mbappé Lottin, Jean.

AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé – Cétout, Chrétien (69. Cabaco), Lenglet (C), Badila – Pedretti, Guidileye (46. Marchetti), Robic (77. Hadji) – Dia, Mandanne, Puyo.
    Náhradníci: Černik – Marchetti, N'Guessan, Cuffaut, Hadji, Maouassa, Cabaco.

Rozhodca: François Letexier – Lamouche, Mugnier – Delajod