Granada – La Coruña 1:1 (kon.) | Sociedad – Atlético Madrid 2:0 (kon.) | Osasuna – Alavés 0:1 (kon.)
Las Palmas – Eibar 1:0 (kon.)
UD Las Palmas
1:0 (0:0)
SD Eibar
Sobota 05.11.2016, 20:45 • Estadio de Gran Canaria • Španielska LaLiga • 11. kolo

Celý zápas nepadol gól a v 94. minúte rozhodol z pokutového kopu Jonathan Viera, ktorý pre Las Palmas vystrelil tri body, vďaka ktorým sa aspoň do zajtra posunuli na siedmu pozíciu.

Ďakujem vám za pozornosť. (22:42:43)

90+6

90+6
    Rozhodca ešte nechal hosťom šancu na jeden útok, ale ten im nevyšiel, je koniec!
    90+4. Jonathan Viera (LPA) - 1:0

90+4
    Tím Las Palmas práve strelil gól!
    Je rozhodnuté, domáci sa tešia z troch bodov po premenenom pokutovom kope JONATHANA VIERU, ktorý nedal Riesgovi žiadnu šancu!

90+4
    Žltú kartu dostáva Anaitz Arbilla (SD Eibar).

90+3
    Lejeune zariadil penaltu faulom na Roqueho Mesu.
    90+3. Roque Mesa (LPA)

90+3
    Pokutový kop pre Las Palmas!

90+3
    A jeho strela napokon uviazla v múre.

90+3
    Jonathan Viera je nahnevaný, pretože sa jeho kop odkladá pre strkanie v múre.

90+2
    Escalante udrel do tváre jedného z domácich. Las Palmas tak z ničoho-nič získalo veľmi zaujímavý priamy kop.

90+1
    Žltú kartu dostáva Sergi Enrich (SD Eibar).

90+1
    Začalo sa štvorminútové nadstavenie!

90
    Ofsajd prišiel aj na druhej strane, keď si svoj pohyb nenačasoval Nabil El Zhar.

89
    Adrián González sa hnevá, no postranný arbiter ho zbadal v postavení mimo hry veľmi dobre.

88
    Escalante sa mohol stať po dvoch minútach na trávniku hrdinom, ale jeho hlavička skončila tesne vedľa bránky!

88
    Eibar si vyskúša roh z druhej strany, León už beží k zástavke.

87
    Pedro León poslal loptu do miest, kde boli dvaja hráči domáceho mužstva, a tak prišiel odkop.