Westerlo – Waregem 1:2 (kon.) | Eupen – Sint-Truiden 4:2 (kon.) | Lokeren – Mechelen 0:0 (kon.)
KVC Westerlo
1:2 (1:1)
SV Zulte Waregem
cz Sobota 05.11.2016, 18:00Belgická Jupiler Pro League • 14. kolo

Po prvním poločase platil stav 1:1. Hosté se do vedení dostali díky proměněné penaltě. Domácí dokázali ve 41. minutě vyrovnat, postaral se o to Annys. V 73. minutě rozhodl o výhře hostujícího celku Fauw. Domácí tým už odpovědět nedokázal, a tak si hosté odvážejí body do tabulky. (19:52:12)

90+3

90+3
    Probíhá poslední postavená minuta.

90+2
    Domácí mají ve své hře příliš velké množství nepřesností.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Hostující celek hraje zodpovědně před svou brankou, nedává domácím mnoho prostoru pro zakončení.

89
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas. Uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

87
    Domácí jsou nyní aktivnější, ale zatím se nemohou stabilněji dostat před branku Steppea.

85
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácím nelze odepřít snahu o vyrovnání, ale hostující celek hraje před vlastní brankou zodpovědně.

82
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Haylen, přichází Molenberg.
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Annys, přichází Henklens.

81
    Do konce zápasu zbývá deset minut a hostující celek stále vede o jednu branku.

79
    Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno, výborná střela Mustoea končí v náruči brankáře hostů.

77
    Do zajímavé střelecké pozice se probojoval Baudry, ale jeho střela byla snadnou prací pro brankáře.

75
    Domácí fotbalisté se snaží rychle vyrovnat. Hráči ve žlutém jsou sice aktivnější, ale zatím se jim nedaří najít recept na hru Waregemu.
    73. De FAUW - 1:2

73
    Waregem právě vstřelil branku!
    Po krásném centru ze strany zůstal před brankou volný DE FAUW. Jeho hlavička na první tyč se ujala, brankář nedokázal zareagovat. Asistence: Cordaro.

72
    Necelých dvacet minut do konce druhého poločasu, zatím je stav vyrovnaný a obrázek hry tomu odpovídá.