Praia – Tondela 2:0 (kon.) | Ferreira – Chaves 1:1 (kon.) | Feirense – Belenenses 0:1 (kon.)
Rio Ave – Boavista 1:2 (kon.)
GD Estoril Praia
2:0 (0:0)
CD Tondela
cz Sobota 05.11.2016, 17:00 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Primeira Liga • 10. kolo

Domácí fotbalisté v tomto zápase dokázali svého soupeře porazit o dvě branky. Oba góly padly ve druhém poločase. Závěr zápasu se už v poklidu dohrával. (18:56:31)

90+4

90+3
    Domácí mohou své vedení navýšit díky volnému kopu. Kleber ale nenašel centrem spoluhráče.

90+1
    V poklidném tempu se nyní zápas dohrává, dvoubrankový náskok domácích je stále platný.

90+1
    Domácí mají k dispozici volný kop, rozehrávat ho bude Defendi.

89
    Hostující celek má k dispozici rohový kop, rozehrává ho Murilo.

88
    Červenou kartu dostává Crislan (CD Tondela).

87
    Žlutou kartu dostává Mano (GD Estoril Praia).

85
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí vedou o dvě branky a míří za výhrou v tomto duelu.

81
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Ferreira, přichází Bruno Monteiro.

80
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Wagner, přichází Erick Moreno.
    76. Gustavo TOCANTINS - 2:0

76
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je GUSTAVO TOCANTINS. Domácí se dostávají do vedení o dva góly a míří za výhrou v tomto zápase. Kleber už mohl střílet, ale akci přihrávkou ještě vylepšil. Asistence: Kleber.

74
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Miguel Cardoso, přichází Murilo.

74
    Autorem branky je GUSTAVO TOCANTINS. Domácí vedou o jednu branku a výbornou práci odvedl přihrávající Kleber.

73
    Vyrovnaný fotbal pokračuje dál, ani jeden celek vyloženě nedominuje dění na hrací ploše.