Granada – La Coruña 1:1 (kon.) | Sociedad – Atlético Madrid 2:0 (kon.) | Osasuna – Alavés 0:1 (kon.)
Las Palmas – Eibar 1:0 (kon.)
Osasuna Pamplona
0:1 (0:0)
Deportivo Alavés
Sobota 05.11.2016, 18:30Španielska LaLiga • 11. kolo

Od 60. minúty sme videli celkom zaujímavý zápas, ktorému chýbali strelecké pokusy na oboch stranách. Nieže by tímy nechceli, ale nevedeli sa do takej pozície dostať. Zásadný moment prišiel v 74. minúte, kedy po Garcíovom faule nariadil hlavný arbiter pokutový kop. Ten Santos s prehľadom premenil a bolo jasné, že domáci by museli zmeniť hru o 180 stupňov, aby dokázali vyrovnať. K tomu nedošlo, a tak si Alavés pripísal dôležité tri body.

Ďakujem za pozornosť. (20:24:46)

90+5

90+5
    Dlhý center skončil v zázemí, nasleduje Pachecov odkop a po ňom pravdepodobne koniec zápasu.

90+4
    Ešte nie je koniec, pretože po faule v strede ihriska dostávajú domáci možno poslednú šancu. Všetci hráči Osasuny sú vo vápne.

90+3
    V úplnom závere pracujú nervy na oboch stranách naplno, a tak sa niet čomu čudovať, keď dostal kartu Oier.

90+2
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Víctor Camarasa, prichádza Nenad Krstičić.

90+1
    Domáci hráči dostávajú na vyrovnanie ešte štyri minúty, ktoré môžu byť poriadne zaujímavé.

90
    Alavés rozohral roh nakrátko a podržal loptu pri autovej čiare. Medzitým sa začala posledná minúta riadneho hracieho času.

90
    Žltú kartu dostáva Miguel Flaño (Osasuna Pamplona).

89
    Marcos Llorente sa v pokutovom území porúčal k zemi príliš ochotne, a tak penalta nemôže nasledovať.

88
    Osasuna to skúša po vzduchu, no Pacheco sa môže spoľahnúť na svojich spoluhráčov, ktorí priestor pred ním dobre čistia.

87
    Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza Alex Berenguer, prichádza Javi Álamo.

87
    Po jednom zo súbojov sa Raúl García ochotne vyvalil na zem a pochopiteľne sa mu z nej moc nechce.

85
    Domácim sa nedarí dostať s loptou k súperovej bránke a vidno, že sa pri rozohrávke veľmi trápia.

84
    Zverenci Mauricia Pellegrina hrajú veľmi dobre, pretože sa netlačia zbytočne dopredu a viac-menej kontrolujú priebeh hry.

83
    Espinozov center vyletel von zo šestnástky, ale Osasuna loptu neudržala, a tak môžu hostia kombináciou získať k dobru nejaký čas.

82
    Hostia chytili po úvodnom góle dobrý dych a zrazu útočia jedna radosť. Teraz si aspoň vypracovali tretí roh.

81
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Gaizka Toquero, prichádza Cristian Espinoza.