Tomsk – S. Moskva 0:1 (kon.) | Ufa – Kazaň 2:3 (kon.) | Samara – FC Ural 2:2 (kon.)
Lok. Moskva – Machačkala 4:0 (kon.)
Lokomotiv Moskva
4:0 (2:0)
Anži Machačkala
cz Sobota 05.11.2016, 16:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 13. kolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše, na počtenou. (18:30:30)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 4:4.

Střetnutí je u konce, Lokomotiv Moskva rozhodl o svém vítěztsví v prvních pěti minutách, kdy se Maicónovi podařilo vstřelit dvě branky. Ve druhé půli přidali domácí další dvě branky, Machačkala i přes poměrně velkou prohru nepředvedla tak špatný výkon.

90+2

90+1
    Samedov se dostával do slibné šance, nepodařilo se mu ale ideálně zakončit.

90+1
    Bělenov nakonec ani nevykopál a jen rozehrál míč na vlastního obránce.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Utkání se pomalu blíže do svého konce, Moskva už si jen v pohodě hlídá své vítěztsví.

87
    Do slibné šance se dostával Fernandes, jenže při snaze zpracovat si míč na něj spadl a upadl na trávník.

86
    Nyní už roztáčí kolotoč přihrávek na útočné polovině Moskva.

85
    Po rohovém kopu z levé strany Lokomotiv odkopává míč až ke středovému kruhu.

84
    Machačkala je v posledních minutách více aktivní směrem do útoku, zatím to ale ke snižující brance nevede.

83
    Georgijevskij pálil ze střední vzdálenosti nad branku.

82
    Po dlouhém výkopu gólmana nedokázali domácí udržet míč na svých kopačkách.

81
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Marques Maicón, přichází Petar Škuletić.

80
    Berisha se dožadoval faulu na svoji osobu v pokutovém území a nejspíše oprávněně, jenže rozhodčí nařídil pouze odkop od branky.

80
    Musalov dostal přihrávku ve vápně, ale nedokázal vypálit.

79
    Rychlý protiútok hostů končí nepřesnou přihrávkou kousek za půlící čárou.

78
    Machačkale utekl míč do zámezí na pravé straně, čímž její útok končí.

Adam Joska

Góly: 3. Maicón (Fernandes), 5. Maicón (Kasajev), 50. Fernandes (Samedov), 59. Samedov (pen.)

Lokomotiv Moskva: Guilherme – Janbajev, Ćorluka (74. N'Dinga), Pejčinović, Vitalij Denisov – Michalik, Igor Denisov – Samedov (C), Fernandes, Maicón (81. Škuletić) – Kasajev (66. Kolomejcev).
    Náhradníci: Lobancev, Abajev – Logašov, Kolomejcev, Ignatěv, Škuletić, Lapšov, Šiškin, Alexej Mirančuk, N'Dinga.

Anži Machačkala: Bělenov (C) – Paršivljuk, Xandão, Jonathan Mensah, Musalov – Ebecilio (70. Majewski), Gasanov (46. Georgijevskij) – Tigijev, Iličević, Obertan – Budkivskij (56. B. Berisha).
    Náhradníci: D. Jurčenko, Šafinskij – Gadžibekov, Lazić, B. Berisha, Ščerbak, Georgijevskij, Majewski, Mutari, Yambéré, Magomedov, Boli.